Geraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Geraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2022. október 14.a párjával járt itt
World Press Fotó kiállítás van éppen a Nemzeti Múzeumban, szinte mindig megnézzük, sok év óta tulajdonképpen kötelező program. Most nem volt olyan brutális, véres, de mély és elgondolkodtató dolog akadt elég. Ilyenkor kiszellőzteti magát az ember, kis séta a múzeumkertben, és persze az Auguszt megkeresése, ez benne volt a tervben.
Geraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - Étel/italGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - Étel/italGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - Étel/italGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - BelsőGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2021. december 28.egyedül járt itt
Nagyon vártam ennek a cukrászdának a megnyitását, a Nemzeti Múzeum környékén járva mindig figyelgettem, hogyan újul meg a Múzeum mögött a múzeumkertben lévő kis épület, amely őrházként, majd kertészházként működött egykoron. Az Auguszt család 4.
Geraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - EgyébGeraldine – Auguszt Múzeumkert Budapest - Egyéb