Gina Cukrászda - Üllői út Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Gina Cukrászda - Üllői út Budapest vélemények

Gyenge 2022. november 21.egyedül járt itt
A jelenlegi kiszolgálással senkinek nem ajánlom a helyet. Az eladó hölgy rettentő bunkó. Halvány gőze sincs hogy kell bánni egy vásárlóval. Amíg végignéztem a kínálatot ami tartott kb 1-1,5 percig, kb a felénél megunta és vissza ült a gép elé nem foglalkozva velem.
Kiváló 2017. június 29.egyedül járt itt
Kispesten az 50-es villamos Lehel utcai megállojánál található. Elsőre semmi extra a szokásos cukrászda hangulat. A kiszolgálás jo. A sütemények viszont nagyon-nagyon finomak. Az árak sincsenek elszállva.
Átlagos 2016. október 5.egyedül járt itt
Kispesten az 50-es villamos megállójának közelében, a bódésoron működő egyszerű kialakítású, tipikus lakótelepi cukrászda. Másik egységüket a Lehel téren már több éve ismerem, többször vásároltam már náluk mindenféle édességeket és sósakat is.
Gina Cukrászda - Üllői út Budapest - Külső képGina Cukrászda - Üllői út Budapest - Külső képGina Cukrászda - Üllői út Budapest - Külső képGina Cukrászda - Üllői út Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Üllői út Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Üllői út Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Üllői út Budapest - BelsőGina Cukrászda - Üllői út Budapest - Belső
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
A sütemények és fagylaltok rendkívül finomak, ahogy elnézem, az ételek frissek is. Ami nagyon tetszik az az, hogy gondolnak azokra, akik mindenféle összetevőkre érzékenyek. Mindig van diabetikus süti és fagyi, valami paleo cucc, illetve laktózmentes édesség is.

Egy dolog van csak, amit itt még soha nem kaptam - pedig nagyon szerettem volna: egy mosoly a személyzettől. Ezen a téren még erősíteni kell.