GoGo Hami Rózsa Budapest

2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

GoGo Hami Rózsa Budapest vélemények

2017. április 5., kollégákkal járt itt
Egyik nap úgy döntöttem, hogy kollégáim pozitív véleményét figyelembe veszem, és itt költöm el ebédemet. Átlagos retro hangulatú hamburgeres, legalább 20 féle hamburgerrel , gyrossal és hot doggal bővített kínálattal. Maci burgert választottam 1. 200 Ft-ért, ami 25 dkg-os húspogácsát tartalmazott, sok salátával együtt, egy komplett ebéd volt.
Átlagos 2017. február 15.egyedül járt itt
A GoGo Hami büfé a rendszerváltozás után nyitott meg családi vállalkozásként, 1991-ben Újpest-Központban, a buszmegállóknál. Szüleim Újpesten éltek a 90-es években így, jó párszor ettem itt, akkoriban még természetesen nem voltak kézműves éttermek és az amerikai hamburger láncoknak is csupán néhány egységük volt a fővárosban.
GoGo Hami Rózsa Budapest - Étel/italGoGo Hami Rózsa Budapest - Külső képGoGo Hami Rózsa Budapest - Étlap/itallapGoGo Hami Rózsa Budapest - Külső képGoGo Hami Rózsa Budapest - Külső kép