Gólem Központ Budapest

2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Gólem Központ Budapest vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 7.barátokkal járt itt
Ma azzal tettem hasznossá magamat, hogy egy régi cimborát beavattam a jóba, sok-sok éve nem találkoztunk, most meg kiderült róla, hogy csak úgy spontán zsidó akar lenni, pedig semmi gyökere ehhez, szorgalmasan tanul héberük, meg érdeklődik a téma iránt.
Gólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - EgyébGólem Központ Budapest - EgyébGólem Központ Budapest - MosdóGólem Központ Budapest - EgyébGólem Központ Budapest - EgyébGólem Központ Budapest - EgyébGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - Étlap/itallapGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kiváló 2023. szeptember 21.egyedül járt itt
A belső Erzsébetvárosban lévő Gólem Központ és közösségi tér éttermét az itt olvasott Ugor tollából kelt ajánlás alapján kerestem fel, s ez minden szempontból telitalálatnak bizonyult. A Gólem elsősorban budapesti zsidó színház, ahogy azonosítják magukat, de amikor éppen nincs színházi előadás, akkor is nagyon érdemes ide eljönni, mert a kávézó-éttermük önmagában is megállja a helyét a belvárosi vendéglátóhelyek között.
Gólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - MosdóGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - Étel/italGólem Központ Budapest - BelsőGólem Központ Budapest - Étlap/itallapGólem Központ Budapest - Külső képGólem Központ Budapest - Külső kép
2099
Kiváló 2022. február 11.egyedül járt itt
Borgula András energiája kifogyhatatlan. Fogalmam sincs, hogyan csinálja. Reggeltől estig küzd, dolgozik, évek óta. Van egy saját színháza, ír, rendez, kitűnő darabokat. Régen a Jurányi utcai inkubátorházban működött, azután átjöttek ide a Csányiba, és két kezükkel csináltak újra intézményt a létező leglepukkantabb romokból.