Gondola Cukrászda Budapest

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Gondola Cukrászda Budapest vélemények

2076
Átlagos 2022. július 5.egyedül járt itt
Bent ültem ma a Gondolában, és azon tanakodtam, hogy mióta ilyen nyomasztóan meleg van, majdnem minden harmadik-negyedik napon eszem itt valami tölcséres fagylaltot. . . aztán le is eszem vele magam sokszor. De nem azért járok ide, mert itt milyen jó a fagylalt, hanem azért, mert útba esik, egy megállóban van éppen. Hát ma beültem.
Gondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - BelsőGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. június 5.egyedül járt itt
A 47/49-es villamosok Kosztolányi Dezső téri megállójában található, alagsorban kialakított cukrászda. Jellegtelen portál, hasonlóképpen jellegtelen, minden szempontból "semmilyen" belső tér, ülőhelyek vagy terasz nélkül. Legközelebbi konkurensük a tér másik oldalán a Pingvin Söröző előtt a Bocskai Cukrászda.
Gondola Cukrászda Budapest - Külső képGondola Cukrászda Budapest - Külső képGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - Étel/ital
2076
Átlagos 2018. június 5.egyedül járt itt
Ma is ott ettem egy fagyaltot út közben, azután eszembe jutott, hogy hányszor betértem már ide, értékeltem már ezt a helyet? Még fényképeim is voltak róla. . . és lám, még nem. Pedig azért pár szóra érdemes. Egy forgalmas tér sarkán van, megállókhoz közel, régi betérős, de külön azért, hogy valamit egyek vagy igyak, célzottan nem jönnék el ide.
Szörnyű 2018. május 19.egyedül járt itt
Sajnos a véleményem kritikán aluli. Rendeltünk ominózus cukrászdában egy Sacher tortát 2018. 05. 18-ra, amely minden képzeletet felül múlóan szörnyű. Sajnos valószínűleg a szemétben fog landolni az 5000 Ft értékű torta, mivel enyhén szólva is ehetetlen. Kőkemény, csokoládénak titulált valami a bevonata, és egy szörnyű állagú, száraz, nagy morzsás a tészta része.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Az időjárás beleszól a tesztsorozatba. Ilyen melegben nem levesre hanem valami hidegre vágyunk. A lakópark melletti cukiban először járunk. Az egész 20 m2,de meglepően széles süteményválaszték van,még diabetikus termék is van,sajnos fagyiból nincs. Több mint 21 féle fagyi van,mi kávét is kérünk.
Gondola Cukrászda Budapest - Külső képGondola Cukrászda Budapest - BelsőGondola Cukrászda Budapest - Étel/italGondola Cukrászda Budapest - BelsőGondola Cukrászda Budapest - Étel/ital