Goodbar Budapest

Goodbar Budapest
Goodbar BudapestGoodbar Budapest
Goodbar BudapestGoodbar Budapest

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Goodbar Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 16.családjával járt itt
A Good bar good burgerben tavaly jártam. Nagyon finom volt a hamburger, ami nyúlhúsból készült. A galérián ültünk le, a kiszolgálás kedves volt, az árak értékarányosak.
Az étteremnek a Budapest parkban működő kirendeltségében is ettünk tavaly egy hagyományos hamburgert egy koncert előtt, az is nagyon ízlett. Jó hely, ajánlom másoknak is.
2016. február 7.egyedül járt itt
A Good Barban nem csak állítják magukról, hogy jó burgereket tudnak készíteni, de az általam megtapasztalt valóság is ezt erősítette meg. Gyakorlatilag szó szerint, hiszen magam sem sorolnám a kiváló vagy a tökéletes kategóriába, de megbízható, kiszámítható, átlagosnál jobb streetfood jellegű konyhát visznek.
Goodbar Budapest - MosdóGoodbar Budapest - Étel/italGoodbar Budapest - Étel/italGoodbar Budapest - Étel/italGoodbar Budapest - BelsőGoodbar Budapest - Étlap/itallapGoodbar Budapest - Étlap/itallapGoodbar Budapest - Étlap/itallapGoodbar Budapest - Étlap/itallapGoodbar Budapest - Külső képGoodbar Budapest - Külső képGoodbar Budapest - Külső képGoodbar Budapest - Külső kép
2015. július 3.a párjával járt itt
Már számtalan alkalommal elsétáltunk a hely előtt, mire kedvet kaptunk a kipróbálására. Nem vagyunk hamburger kedvelők, de egyszer egy évben azért ezt is kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kinti asztalok kissé viseltesek voltak, egyébként a berendezés megfelelő.
2013. október 31.családjával járt itt
Nem véletlenül méltatom gyakran a Dining Guide Street food kiadványát: sok jó tippet kaptam, amiből a leginkább élményszerű haszon számomra, az, hogy bizony van Magyarországon hamburgerkutúra, amit lehet utálni, elvi okokból, mi tagadás általános jelleggel az amerikai kultúrimporttal szemben magam is fenntartásokkal viseltetek, de ha az ember kicsit megengedőbb – s a gasztronómiában miért ne legyen az – akkor nem utasít el élből valamit csak azért, mert a másé, feltéve persze, hogy gasztronómiailag rendben van.
Goodbar Budapest - Étlap/itallapGoodbar Budapest - Étel/italGoodbar Budapest - Étel/ital