2,1

2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

GURU Étterem - Árkád Budapest vélemények

Szörnyű 2019. január 1.egyedül járt itt
Crux értékelését elolvasva egy kicsit jobban érzem magam én is. Nem 1-2 étteremben fordultam már meg életemben, ezen belül az Árkád Bevásárlóközpont vendéglátó egységeinek többségét is kipróbáltam már. Az alsó szinten a többi gyorskajáldától némiképp elkülönülve, azokkal szemben, kissé szeparáltan helyezkedik el.
GURU Étterem - Árkád Budapest - Külső képGURU Étterem - Árkád Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. december 27.a párjával járt itt
Az árkádi GURU feleségem kedvenc helye - volt, eddig sokat járT ide, én meg vele, bár én már korábban sem annyira kedveltem a helyet, sem a szűkössége, sem kajaválasztéka nem fogott meg sosem. Úgy tűnik ugyanakkor, az előző értékelő esete nem egyedi, ugyanis az elmúlt hónapban mi is többször jártunk hasonlóan.
Szörnyű 2018. december 14.családjával járt itt
Fél óráig ültünk az asztalnál és vártuk, hogy valaki megkérdezze mit kérunk. Végül meguntuk nézni az előttünk ott ülők otthagyott ételmaradékát és visszatettük a pultra a használt tányérokat poharakat és evőeszközöket. Aztán a pultnál megrendeltük az ételt és az italt (a blokkot persze nem adták ide, mert már baromi rutinosak).
Átlagos 2017. március 23.a párjával járt itt
A GURU feleségem nagy kedvence, nekem nem annyira jönnek be a gyorsétteremlánc (persze nem tudom mennyire lánc, eddig az Arénában és az Árkádban találkoztam velük) által kínált ételek. Mi salátákat, tortillákat, és különböző tálakat szoktunk enni, utóbbira a (nekem) kevés hús, és a mindenféle bizbasz saláta a jellemző, elég húzós áron.