Gyöngy Presszó Budapest

4,4
kávézó - kávéház, presszó, söröző, bár
Gyöngy Presszó Budapest
Gyöngy Presszó BudapestGyöngy Presszó Budapest
Gyöngy Presszó BudapestGyöngy Presszó Budapest

Gyöngy Presszó Budapest bemutatkozása

Jó hangulat, különleges italok a budai Lövőház utca egyik legrégebbi kocsmájában.

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
Hotel Laterum Pécs
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Gyöngy Presszó Budapest vélemények

Kiváló 2023. szeptember 8.barátokkal járt itt
A Lövőház utca a Mammut mögött az egyik legjobb nyári kiülős beszélgetős - iszogatós hely Budán akár kisebb, akár nagyobb baráti társasággal. A Gyöngy Presszó már jó pár éve az egyik ikonikus söröző, kiskocsma az utcában, amely kezdetben egy afféle 3 pontos ivó volt.
Gyöngy Presszó Budapest - BelsőGyöngy Presszó Budapest - BelsőGyöngy Presszó Budapest - Étel/italGyöngy Presszó Budapest - MosdóGyöngy Presszó Budapest - BelsőGyöngy Presszó Budapest - BelsőGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - Külső kép
Gyöngy Presszó válasza
Köszönjük, gyertek máskor is! :)
2023. október 2., Gyöngy Presszó, tulajdonos
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 29.egyedül járt itt
A Gyöngy presszó egy igen kellemes meglepetésem volt egy kései turné alkalmával a nemrégiben. Arra számítottam, hogy amolyan 12 egy tucat kommersz kocsma lesz, mint amilyen volt 2016-ban, amikor legutóbb betértem. Ehhez képest egy sor minőségi itallal találkoztam, mind a sör, mind a bor, mind a tömények műfajában.
Gyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - BelsőGyöngy Presszó Budapest - Egyéb
Gyöngy Presszó válasza
Köszönjük! Várunk legközelebb is! :)
2023. október 2., Gyöngy Presszó, tulajdonos
2016. augusztus 15.egyedül járt itt
A Gyöngy söröző igazi retro hangulatú egyszerű kocsma a Lövőház utcában. Belterének megvan az otthonossága, az intimitása, aki először tér be, annak az az érzése, hogy ide csupa törzsvendég jár, talán így is van. Hideg komlózású Drehert szerettem volna inni, de nem volt, így aztán megelégedtem egy pohár sörrel, amit épp csapon tartottak. Az italválaszték elég kommersz, pár jó bor akad.
Gyöngy Presszó Budapest a térképen
1024 BudapestLövőház u. 24.
+36303074140
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
zárva
széles pálinkaválaszték
Zene
Gépzene: könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, punk, reggae, rock
Dreher, Cseh sörök, Búzasör, Egyéb magyar kézműves, Peroni, ANTL