Hatalmas fejlődés

Gyöngy Presszó BudapestGyöngy Presszó Budapest a térképen

Kiváló 2023. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 29.
A Gyöngy presszó egy igen kellemes meglepetésem volt egy kései turné alkalmával a nemrégiben. Arra számítottam, hogy amolyan 12 egy tucat kommersz kocsma lesz, mint amilyen volt 2016-ban, amikor legutóbb betértem.
Ehhez képest egy sor minőségi itallal találkoztam, mind a sör, mind a bor, mind a tömények műfajában.
Ráadásul ugyanazt a vendégbarát módszert követik az árakról való tájékoztatásban a töményeket illetően, mint a Nappali bárban: különböző színű szalagokat tekernek az üvegek nyaka köré, egy fekete táblára pedig felírják, hogy melyik szín milyen összeget jelent.
Jómagam egy pohár ANTL sört kértem. Ez ugyan Dreher termék, de kiemelkedően finom, nem is lehet sok helyen kapni.
Volt alkalmam beszélgetni a tulajdonossal is, látszik, hogy komolyan veszi a feladatát, minőséget akar nyújtani.
Mivel éjfélig vannak nyitva, nekem meg általában éjfél után 15 percsel megy a vonatom a Déliből, biztosan benézek még hozzájuk.
Gyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - EgyébGyöngy Presszó Budapest - BelsőGyöngy Presszó Budapest - Egyéb

Gyöngy Presszó további értékelései

2023.09.08barátokkal
A Lövőház utca a Mammut mögött az egyik legjobb nyári kiülős beszélgetős - iszogatós hely Budán akár kisebb, akár nagyobb baráti társasággal. A Gyöngy Presszó már jó pár éve az egyik ikonikus söröző, kiskocsma az utcában, amely kezdetben egy afféle 3 pontos ivó volt. Ahogy DEndre is megjegyezte...
2016.08.15egyedül
A Gyöngy söröző igazi retro hangulatú egyszerű kocsma a Lövőház utcában. Belterének megvan az otthonossága, az intimitása, aki először tér be, annak az az érzése, hogy ide csupa törzsvendég jár, talán így is van. Hideg komlózású Drehert szerettem volna inni, de nem volt, így aztán megelégedtem...
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék