Gyradiko Budapest

Gyradiko Budapest
Gyradiko BudapestGyradiko Budapest
Gyradiko BudapestGyradiko Budapest

Gyradiko Budapest bemutatkozása

Tavernánk 1999 óta arra törekszik, hogy magas minőséget, elérhető árakon biztosítva szolgálja vendégeink igényeit. Reméljük, hogy fejlődésünk töretlen marad és további fejlesztéseinkkel is vendégeink számát gyarapíthatjuk. Célunk, hogy az eredeti görög gasztronómiai értékek eljuthassanak mindenkihez, aki megfordul nálunk.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Gyradiko Budapest vélemények

Kiváló 2014. július 18.barátokkal járt itt
Évek óta visszajárunk ide, mert az ételek finomak, frissek, ízesek, az adagok nagyok. Tetszik, hogy görög alapanyagokat használnak. Ha vendégeink jönnek ezt a helyet mindenképp megmutatjuk nekik. Az étel mellé görög sört és görög vizet iszunk, a jó hangulat miatt észre sem lehet venni, hogy sorba állnak az emberek, hogy autók, buszok száguldoznak az úton, hogy már kicsit szűkös az étterem.
Gyenge 2014. január 8.a párjával járt itt
Sziasztok! Tegnap voltunk a Gyradikoban. A XVII. kerületben lakunk, de átmentünk a városon, mert imádjuk a görög ételeket, a hangulatot és nem mellesleg jókat olvastam a helyről. Az étel közepes minőségű, a gyrostál elég nagy adag és finom, a tzatziki elfogadható volt (bár az uborka igen nagyra volt vágva).
Gyradiko válasza
Tisztelt Hölgyem, Uram!
Mélységesen sajnáljuk, hogy véleményük szerint az ételeink közepes minőségűek voltak, mindazonáltal, hogy " a gyrostál elég nagy adag és finom" Önök szerint is. A dzadziki , amit Önök szerint nagyra vágtunk, évek óta a legjobb minősítést kapja, mi több több gourmet étterem is tőlünk szerzi be.
2014. január 15., Gyradiko, PR manager
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Görögországi nyaralásunk után ajánlották a helyet, és valóban ugyanazt az ízt kapjuk, mint amilyen a kinti gyros volt! Időnként visszatérünk, még sosem csalódtunk! Arra készüljön az ember, hogy várni kell, de nem a lassúság miatt, hanem mert mindigsokan vannak, ami szintén bizonyítja, hogy jók.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2013. szeptember 20.családjával járt itt
A Gyradiko nem tehet arról, hogy a DG a legjobb gyrososnak kiáltotta ki, ami igencsak túlzás. Alapvetően jó dolgokat adnak, sok friss halat, a gyros is jó, mindazonáltal komolyan vehetetlenek az ódák, amiket erről a helyről zengenek. Mi kipróbáltuk a tintahalat is, meg a rántott kagylót a gyroson kívül, alapvetően rendben volt minden, de szó sincs katarzisról. Átlagosnál valamivel jobb hely, főleg a halkínálatnak köszönhetően.
Gyradiko Budapest - Étel/italGyradiko Budapest - BelsőGyradiko Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
Annyi barátom ajánlotta, és áradozott erről a helyről, hogy már csak azért is meglátogattuk volna ezt a Római parthoz közel lévő kis éttermet. Nagyon sok gyrost ettem már életemben, és nem is nagyon hittem, hogy tudnak majd újat mutatni, de ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna.
Kiváló 2013. június 26.gyerekekkel járt itt
Amikor éppen nem a belváros kellemes hangulatát élvezzük és mondjuk biciklizünk egyet a családdal, általában Szentendre felé vesszük az irányt. Ilyenkor rend szerint betérünk a Gyradikoba, mert egyszerűen imádjuk. Sokáig gyrost ettünk, de mostanában, elkezdtük végig kóstolni az étlapot, ami nem egyszerű, mert nagyon nagy a kínálat.
Kiváló 2013. június 26., csoporttal járt itt
Az indexen láttam egy cikket és kedvet kaptam a "kiránduláshoz". Lévén, hogy a XII. kerületben lakom, bátran nevezhetem annak. Általában szkeptikus vagyok a gyros-al kapcsolatosan, de ezen a helyen végre azt éreztem, amit Görögországban (egyedi ízélmény! ! )! Isten ízek, jó hangulat és ami a legfontosabb, hogy jók az árak! !
Gyradiko Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. május 27.családjával járt itt
És valóban! Az "Egy falat Görögország!" szlogen, abszolút illik a hely megjelenéséhez, ételeihez és hangulatához. Mindig nagyon finomakat eszünk itt. Ár érték arányban, kimagaslóan teljesítenek. Csütörtökönként és vasárnaponként még élő görög zene is van. Szívből ajánlom mindenkinek ezt a helyet.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 25.barátokkal járt itt
Évek óta figyelem, hogyan növekszik a pünkösdfürdői strand lábánál található, görög család tulajdonában lévő kezdetben csak elvitelre mára étteremmé kialakított hely. Tipikus görög mentalitás van és ezt jó ha tudja aki oda megy! Én mindig mindenkor nagyon finomat eszem náluk. Annyira isteni a gyros, hogy ezért bármennyit képes vagyok várni.
Gyradiko Budapest a térképen
1039 BudapestKirályok útja – Pünkösdfürdő utca
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • Minden csütörtökön élő görög zene. Taverna hangulat.
H
K-Sze