Häagen Dazs - Aréna Plaza Budapest

2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Häagen Dazs - Aréna Plaza Budapest vélemények

Átlagos 2019. augusztus 9.egyedül járt itt
Az ál-dán nevű, egyébként amerikai, azon belül is Brooklyn-i H. D-t még Franciaországban kóstoltam először évtizedekkel ezelőtt, akkoriban még nem voltak itthon ún. kézműves fagylaltok, de még igazi olasz is csak mutatóban, így elég nagy kuriózumként maradt számomra emlékezetes élmény.
Häagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - BelsőHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étel/italHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - BelsőHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - BelsőHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étel/italHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étel/italHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - EgyébHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étel/italHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - EgyébHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étel/italHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - BelsőHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étlap/itallapHäagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Belső
Kiváló 2018. július 1.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon udvarias, a jégkrémek nagyok, ár-érték arányban tökéletes :) A földimogyorós jégkrém trüffel öntettel a kedvencünk, bármikor visszamennénk.
Szörnyű 2018. március 3.a párjával járt itt
Ma voltunk itt,enni egy csoki fondu-t. Már az vicc,hogy be kellett jelentkezni, állítólag sok idő míg elkészül(a végeredményt nézve kb. 5 perc megcsinálni)
7 órára kellett mennünk,kicsit hamarabb odaértünk,megkérdeztük,hogy megkaphatjuk kicsit korábban,a válasz 7-re kell jönni,majd akkor lesz(ez még nem is lett volna baj).
Häagen Dazs - Aréna Plaza Budapest - Étel/ital
2016. szeptember 14.egyedül járt itt
Úgy véltem, egyszer ki kell próbálni ezt a nagynevű fagylaltozót, bár itt pont a fordítottját kínálják adag-ár viszonylatban annak, amit én keresek és szeretek. Az adag jó nagy és jó drága. 900 ft egy gömb, ami kétségkívül kétszer akkora, mint másutt, de ettől én nem leszek boldogabb. Sőt. Az ítéletalkotáshoz a harmada is elég lett volna.