Habzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest

3,2
cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház
Habzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest
Habzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda BudapestHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Habzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96016 feltöltött kép
Átlagos 2019. április 17.egyedül járt itt
Külseje alapján nem sok jót ígérő cukrászda Zuglóban, a Gizella és a Thököly út sarkán. Ez egy több éve működő, retró kioszk hangulatú mentes cukrászdáról van szó. Minden termékük cukormentes, ezen túlmenően vannak cukor- és glutén-(liszt) mentes és paleo sütemények, tortaszeletek is.
Habzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső képHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső képHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső képHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső képHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - BelsőHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. február 24.egyedül járt itt
A városligeti séta után kicsit fázósan betértem a cukrászdába, viszonylag kicsi a hely kialakítása, de ez senkit nem zavar, mert szinte mindenki elvitelre szokta venni a süteményeket. Jó forró teát kértem (pickwick volt csak) melyet barnacukorral szolgáltak fel, citromot nem kértem. Egy újdonságot kóstoltam meg a palettájukról a mangós tortaszeletet.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. november 28.egyedül járt itt
A Gizella utcáról kinek a hajdan volt SZDSZ második székháza ugrik be, kinek Wang mester második saját névre vett étterme (az első a Telepy utcában volt, persze Wang dolgozott másutt is, de legjobb tudomásom szerint fantázianevű éttermekben)
A minap arra portyázva nem volt időm Wang mesternél enni, de gondoltam, egy gyors reggelivel felérő süteményt kérek a Habzsi dőzsiben.
Habzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső képHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italHabzsi-Dőzsi Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/ital