Halműhely - Teréz körút Budapest

08.09-11.28.
Ezüstfenyő Üdülő Visegrád
51.960 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Halműhely - Teréz körút Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
Átlagos 2017. július 8.egyedül járt itt
A Halműhely 2. étterme a Nagykörúton található, bár elég jó, forgalmas, központi helyen, én a villamoson utazva és gyalogosan is simán elmentem mellette úgy, hogy nem tűnt fel a létezése, azaz a portál nem igazán lett figyelem felhívó. A másik, Dózsa György úti vendéglőjükhöz képest teljesen más a stílusa.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Halműhely - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Mosdó / Fürdőszoba
Még több kép (8 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. április 19.a párjával járt itt
Szépen berendezett, tágas büfé, barátságos személyzet. Frissen készült halacskákat kértünk, előtte egy halászlét, melyet ketten ettük. Nem olcsó, viszont igen közepes, mondhatni csalódást okozó. Nem túl ízes, nem sok hal benne. A rendelt sült halak finomak, ropogósak, ízesek, finom szószt kaptunk hozzá és ropogós hasábburgonyát.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 23.barátokkal járt itt
A Halműhely Dózsa György úti egysége egyáltalán nem tűnt annyira látogatottnak, hogy az ember azt higgye, hogy a Nagykörúton fogják nyitni a következő egységet. Márpedig ez történt.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Halműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - BelsőHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - Étel/italHalműhely - Teréz körút Budapest - EgyébHalműhely - Teréz körút Budapest - EgyébHalműhely - Teréz körút Budapest - Étlap/itallap
Még több kép (8 db) >>