Hekk City Grillház Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hekk City Grillház Budapest vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2014. április 22.családjával járt itt
Ebben az évben már másodszor voltam a családommal ebben az étteremben. Nagyon ízlett az ebéd mindannyiunknak. A levesek és a főételek is frissek és ízletesek voltak. A második alkalommal kétszemélyes bőségtálat rendeltünk. Volt rajta csirke, hús és hal is különböző köretekkel. Nagyon finom és bőséges volt két személy részére.
Átlagos 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Két alkalommal is voltunk (nyáron, illetve decemberben) illetve egyszer rendeltünk most decemberben. Mikor helyben ettünk miden jó volt, az étellel frissek voltak, a kiszolgálok kedvesek. A hely hangulatos teraszos-kiülős, persze nyáron, de a fagyi…. hát nem a legjobbak közé tartozik -persze ez csak a mi véleményünk.
Hekk City Grillház Budapest - Külső képHekk City Grillház Budapest - Külső képHekk City Grillház Budapest - Külső képHekk City Grillház Budapest - Külső képHekk City Grillház Budapest - Külső képHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - BelsőHekk City Grillház Budapest - Belső