Hekk City Grillház Budapest

Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hekk City Grillház Budapest vélemények

Szörnyű 2022. december 12.a párjával járt itt
A hétvégén akartunk egy jó ki sült halat enni, elmentünk hát régi kedves helyünkre, a Hekk City-be. Szombaton délben teljes csönd, semmi mozgás, zárva a hely. Hazamegyünk, nézem a honlapjukat (tudom, előbbkellett volna), ahol ez az üzenet olvasható:
"Kedves Vendégink! A jelenlegi helyzet okán éttermünk 2022.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Átlagos 2020. november 7.barátokkal járt itt
Modern, ízléses berendezés és az asztal foglalás is rendben volt. Sült halat ettünk és harcsapaprikást túrós csuszával, mivel e étterem halételekre specializálódott. De lehet más ételt is választani. Rendben volt az adag, az íze is, de semmi különös, mély benyomást nem hagyott. Limonádét mangósat kértem, de narancsos-citromos érkezett.
Kiváló 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Tegnapi vacsora kellemesen telt az étteremben. Finom hal étel, elegendő mennyiség és meglepően kedves udvarias kiszolgálás. Többször jártam már ott de az új pincér úr nagyon maximális kiszolgálás án részesített bennünket. Látszott a mozdulatain és a beszédén hogy nem ma kezdte már, a rutin tükröződött a kiszolgálásából.
Átlagos 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
Halételekre specializálódott étterem de mást is lehet enni. Alapvetően kedves a kiszolgálás. Az ételek is rendben vannak, normál adagok de semmi különös, ha egy szóval lehetne jellemezni, akkor a lélektelen jelzővel illetném. Éhség csillapítására tökéletes hely de senki ne várjon nagy gasztronómiai csodát tőlük.
Kiváló 2019. január 26.a párjával járt itt
Az étterem közelében lakunk,ezért rendszeres vendégei vagyunk. Az ételek közül elég sokfélét kóstoltunk már,szinte soha nem volt baj velük. Nagyon finoman főznek. Az ételek általában,főleg kisebb vendégszám esetén gyorsan elkészülnek. Tény,hogy megváltozott a házhozszállítási rendszerük,de szerintem nem lett sokkal jobb.
2018. június 30.a párjával járt itt
Korábbi értékelésem óta több mint egy évig nem voltunk a Hekkben, személyesen most sem jártunk, viszont a honlapjuk nagyon jó lett (átlátható, könnyű rendelni, és egyszerűen lehet fizetni SZÉP Kártyával is), ezért az utóbbi időben többször is rendeltünk. A levesek (húsleves, erdei gombaleves, gulyás, szegedi halászlé) korrektek, nagy adagok.
Gyenge 2018. április 21.gyerekekkel járt itt
Lehet úgy fogalmazni időszakonként rendszeres vendég voltam náluk. Egészen idén (2018. márciusáig! ) amikor is belefutottam egy olyan malőrbe,hogy rendeltem nutellás palacsintát a fiamnak. (nem először történt meg hiszen ez a kedvence. / Eddig ugye egyszerű a történet, mert egyébként a főételek hozták megszokott színvonalukat.
Átlagos 2016. december 25.a párjával járt itt
A nyitástól (2013. tavasza) járunk a Hekkbe, első időkben hetente többször is. Sokáig az volt a működési elv, hogy van egy állandó étlap és mellette egy szinte hetente változó "Konyhafőnök ajánlata", cca. 6-8 étellel. Így nagyon változatos volt, bármikor mentünk lehetett valami újat találni és minden nagyon finom volt.
Kiváló 2016. január 10.családjával járt itt
A születésnapomat tartottuk itt és isteni ételeket ettünk! A kiszolgálás udvarias volt. Nagy a tisztaság mindenhol. Gyerek barát hely, hoztak színes ceruzát és színezőt is. A hely nagyon hangulatos, főleg este! Az ételek közül nehéz választani, mert nagy a választék. Mindenki megkóstolta a másik ételét, hogy tudjuk mit nem rendelünk legközelebb, de ilyet nem találtunk. Ide visszatérünk még.
2015. július 6.gyerekekkel járt itt
Júniusban jártunk itt családdal. Minden finom, frissen készült volt, szép és tiszta a környezet. A frissen sült hekk nagyon finom!
Talán a felszolgáló hölgyek kicsit szórakozottak, egy-egy asztalhoz több felszolgáló is jön, hogy rendeltünk-e már pedig már le volt adva a rendelés, ill. nem azt az italt hozták ki amit kértünk, de korrigálták a hibát.
Ezen kívűl mindenkinek ajánlom a helyet!