Hilda Budapest

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton
Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Hilda Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 21.a párjával járt itt
Megmondom őszintén, még nem hallottam erről az étteremről, egészen mostanáig. Az a hír járja, hogy különösen finom gulyáslevest lehet itt kapni. Hazafelé menet gondoltunk egyet, 30 fok ide, 30 fok oda, beülünk este és kipróbáljuk. A teraszt választottuk, ami a járda szélén van kialakítva.
Kiváló 2018. március 19.barátokkal járt itt
Ez a hely szinte kifogástalan. Szinte mondom, mert a kókusz pannacottában jóval több volt zselatin az optimálisnál, de ezt leszámítva, minden katartikusnak ítéltünk. Azzal együtt, hogy mint megtudtuk, új séfjük van, egy fiatal, tehetséges szakács, Simon Gergő.
Hilda Budapest - Étel/italHilda Budapest - Étel/italHilda Budapest - Étel/italHilda Budapest - Belső
2017. január 29., kollégákkal járt itt
A Nádor és a Mérleg utca sarkán lévő új hely reggelit és ebédet kínál. A nyitva tartás nem egyértelmű, amikor mi benéztünk, 8-kor nyitottak, de a facebook oldaluk szerint 9-17-ig, talán azóta változott. Ha jól emlékszem, a Hilda előtt egy kávézó működött itt, de belsőépítészetileg teljesen átalakították.
Hilda Budapest - BelsőHilda Budapest - BelsőHilda Budapest - Étlap/itallapHilda Budapest - Étlap/itallapHilda Budapest - Étlap/itallapHilda Budapest - Étel/italHilda Budapest - BelsőHilda Budapest - Étel/italHilda Budapest - Étel/italHilda Budapest - BelsőHilda Budapest - Étlap/itallapHilda Budapest - BelsőHilda Budapest - BelsőHilda Budapest - Külső képHilda Budapest - Külső képHilda Budapest - Étlap/itallapHilda Budapest - BelsőHilda Budapest - Külső kép