LÁNG Bistro & Grill Budapest

LÁNG Bistro & Grill Budapest
LÁNG Bistro & Grill BudapestLÁNG Bistro & Grill Budapest
LÁNG Bistro & Grill BudapestLÁNG Bistro & Grill Budapest

LÁNG Bistro & Grill Budapest bemutatkozása

Üdvözöljük az Icon Étteremben!

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

LÁNG Bistro & Grill Budapest vélemények

Átlagos 2017. augusztus 27., csoporttal járt itt
Hónapokig készültem egy családi rendezvényre. Az ünnepelt maximalista, így minden apró részlet fontos volt, mindennek a helyén kellett lenni. Sikerült a legszebb panoráma egy hétköznapi ebéd idején /rajtunk kívül csak egy társaság ebédelt itt/. Ami rendben volt: a tisztaság, a zene, a díszvilágítás, a külcsíny, a figyelem, a meglepi.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2017. április 30.egyedül járt itt
A tavaszi Étteremhéten jártam itt, már régóta el szerettem volna jönni. A budai Vár szívében, a Hilton Szálloda ad helyet az Icon Étteremnek, amely évek óta jól ismert név a felső kategóriás, kifejezetten elegáns, első osztályú éttermek között. Az Étteremhét keretében a 3 fogásos ebéd vagy vacsora fix 4900 Ft-ba kerül, a kötelező szervizdíjjal együtt, de ital nélkül.
LÁNG Bistro & Grill Budapest - Külső képLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - Külső képLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étel/italLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étel/italLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étel/italLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étel/italLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étel/italLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étel/italLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étlap/itallapLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étlap/itallapLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étlap/itallapLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étlap/itallapLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étlap/itallapLÁNG Bistro & Grill Budapest - Étlap/itallapLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - BelsőLÁNG Bistro & Grill Budapest - EgyébLÁNG Bistro & Grill Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. február 7.gyerekekkel járt itt
A lányom 20. születésnapját ünnepelve jártunk a Hilton Icon éttermébe. Rendkívűl figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az ételek minőségiek voltak,svédasztalos ebéd volt. Az ebéd végén tortával kedveskedtek. A környezet csodás volt a Halászbástyára néző kilátással. Hát igen ez egy excluzív hely. Ajánlom! ! Mi ide fogunk járni más alkalomra is ünnepelni!
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
Karácsony meghitt családi ünnepe, a "Nagy Sütés-Főzés"után arra gondoltam, hogy feleségem (és én is) megérdemlünk egy kis nyugalmat kettesben mintegy az ünnep lezárásaként. A svédasztalos ebédet meglepetésnek szántam, várbeli sétát javasolva nejemnek.
LÁNG Bistro & Grill Budapest a térképen
1014 BudapestHess András tér 1-3.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
3000 Ft (kb. ár)
van