Hokedli Budapest

bisztró, ételbár, levesező
Hokedli Budapest
Hokedli BudapestHokedli Budapest
Hokedli BudapestHokedli Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Hokedli Budapest vélemények

Kiváló 2022. március 27.egyedül járt itt
A Hokedli ténykedését már évek óta nyomon követem, szimpatikus ügyes csapat, évek óta viszik előre az ügyüket. Bár korábban számomra egy vegetáriánus helynek tűnt, de nem teljesen az, bár az ételeik többsége valóban húsmentes. A kínálat naponta változik: 3 leves (790 Ft), 3 főzelék (1290 Ft), 2 féle feltét/kísérő a főzelékhez (790 Ft), desszert/süti 2 féle (790 Ft).
Hokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - EgyébHokedli Budapest - Külső képHokedli Budapest - Külső képHokedli Budapest - Külső képHokedli Budapest - BelsőHokedli Budapest - BelsőHokedli Budapest - BelsőHokedli Budapest - BelsőHokedli Budapest - Étel/ital
2019. március 5.egyedül járt itt
Gluténmentes-laktózmentes opció miatt eszem itt időnként. Minden kaja nagyon finom volt eddig, az adagok is jók, nem is drága ahhoz képest, hogy szuper egészséges, mentes ételeket lehet kapni. Csak 2 dolog miatt nem adok maximális létszámot. Az egyik, hogy örülnék, ha nem ilyen pici lenne, és le lehetne ülni.
2015. március 24.egyedül járt itt
Többen dicsérték a helyet, ezért kerestem fel. Bár tudtam a pontos címet, keresni kellett, mert annyira apró, és a portál sem feltűnő, hogy alig vettem észre. Igazából meg is lepődtem, hogy TÉNYLEG csak ekkora? ? Mindössze 1 db kis asztal, 3 hokedlivel és a másik oldalon egy lóca, asztal nélkül, ami tele volt az éppen már benn lévő 2 vendég kabátjával és táskájával.
2015. március 7.a párjával járt itt
Pöttöm, dizájnos vegán gyorsétterem, kedvező menüajánlattal. Mivel nem volt túl sok időnk, igyekeztünk a Vincére, így csomagolva kértünk egy korianderes bablevest és egy banános süteményt. A bableves finom volt, nem derült ki számomra, hogy koriander zöldjét vagy magot használtak, mert egyik jelenlétét sem éreztem.
Hokedli Budapest - BelsőHokedli Budapest - Külső kép