Hollósy Cukrászda Budapest

3,3Kiszolgálás
3Hangulat
3,7Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok
37.149 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Hollósy Cukrászda Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
2023. október 18. járt itt
Ebben a cukrászdában nem igazán lehet helyben fogyasztani, egy kicsi asztalka van csak. Inkább elvitelre vannak a sütik, bőséges választékkal és alacsony árakkal. Kedves kiszolgáló volt, kár, hogy nem nagyobb az üzlet.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Hollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - EgyébHollósy Cukrászda Budapest - Egyéb
Még több kép (5 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3324 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94630 feltöltött kép
2022. október 23.egyedül járt itt
Pasarétre az új Kolodko szobrocska (Aranka néni és Béla bácsi virágárusok) megtekintésére indultam, de ha már itt voltam, és sikeresen leparkoltam a templommal szemben, természetesen benéztem oda is, majd a szobor megcsodálása és körbe-fotózása után jöttem be ide a vele pont szemben lévő - az út túloldalán - kis cukrászdába.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Még több kép (2 db) >>
2003
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 665 városban járt márFelfedező - 2155 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 40919 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 30.egyedül járt itt
Hollósy Cukrászat van Budaörsön is, nem független ettől a cukrászdától, hiszen a blokkon szerepel mindkét cím is. . gondolom, ez már egy kihelyezett lerakat. A Pasaréti tér mellett, a Kelemen László utcában pont szemben az új Kolodko-szoborral helyezkedik el. Ebéd utáni fagyizáshoz néztem ki magamnak, meg aztán meleg is volt, hát betértem.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás