Hunnia Art Bisztró Budapest

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Hunnia Art Bisztró Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2016. április 5.barátokkal járt itt
A Hunnia hangulatos hely, ehhez képest, amikor valamelyik este betértünk, senki nem volt ott. Az itallap kommersz, ittunk valami egyszerűbb bort, Varsányi Lajostól, rosét és olaszrizlinget, hozzá szódát, hogy kedvünkre töltsük fel, amennyiben nem leljük benne azt a kicsattanó frissességet, üdeséget, amit emlékezetem őriz egy pincelátogatás idejéből.
Hunnia Art Bisztró Budapest - BelsőHunnia Art Bisztró Budapest - Étlap/itallapHunnia Art Bisztró Budapest - BelsőHunnia Art Bisztró Budapest - BelsőHunnia Art Bisztró Budapest - MosdóHunnia Art Bisztró Budapest - EgyébHunnia Art Bisztró Budapest - BelsőHunnia Art Bisztró Budapest - Étel/italHunnia Art Bisztró Budapest - BelsőHunnia Art Bisztró Budapest - Külső kép