Ica Mama Húsboltja Budapest

Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Ica Mama Húsboltja Budapest vélemények

Átlagos 2024. március 1., kollégákkal járt itt
Helyszín a XI. kerület egyik igencsak forgalmas pontja, a Bartók Béla út saroképülete, pár lépésnyire a Móricz Zsigmond körtér után. Már évtizedek óta működik itt az eredendően hentes üzlet, amely azonban melegételt, frissensülteket is kínál. Grillcsirke, rántott tarja, csirkemell, combfilé, bundázott zöldségek (nem derült ki, hogy pontosan melyek), sült kolbász, fasírt.
Ica Mama Húsboltja Budapest - Étel/italIca Mama Húsboltja Budapest - BelsőIca Mama Húsboltja Budapest - Étel/italIca Mama Húsboltja Budapest - Étel/italIca Mama Húsboltja Budapest - Étel/italIca Mama Húsboltja Budapest - Étel/italIca Mama Húsboltja Budapest - Külső képIca Mama Húsboltja Budapest - Külső képIca Mama Húsboltja Budapest - Külső képIca Mama Húsboltja Budapest - Külső kép
Átlagos 2024. február 29.egyedül járt itt
Mindenféle járt a fejemben, amíg errefelé jöttem, rántott húsok, főzelékek, saláták, lehet itt bármiből jót is, rosszabbat is kapni, mikor hogy. . . valamit megláttam a táblán kint, erre bementem és már elfelejtettem. Hogy mi volta hívószó. Vidám nő mondta a pultba (ma vidám nőt osztott nekem a véletlen), hogy jól van akkor, menjek ki újra, nézem meg, aztán találjam ki, hogy mire éhezem rá.
2023. január 9.a párjával járt itt
Szóval, ma megint Ica mamánál. . . nem nagyon jut eszembe, hogy oda akarok menni, de a feleségem, aki megint itthon dolgozik on-line a rezsiárak miatt, kiadta az ukázt, hogy ekkor és ekkor ér rá ebédelni, erre legyen itthon kaja és az Ica mamától hozzak. Nem ellenkezik ilyenkor az ember, ha csak nem akarok a sarokba térdelni napnyugtáig, kivert fogakkal.
Átlagos 2021. június 7.egyedül járt itt
Néhány hónapja is, akkor kényszerből, most meg tudatosan indultam ebbe a húsboltba. Ebédet keresek, hazavinném. Sötét volt, talán áramszünet, ki is volt írva, hogy nem működik a terminál, hát, ez a kiindulási alap.
2017. március 22.egyedül járt itt
Sajátos táplálkozási lehetőség, az átlagos, henteseknél kapható főttkolbászos helyeknél azért sokkal jobb. Igazi átmenet a húsbolt és a büfé között. A készételkínálat szélesebb skála a szokottnál és úgy tapasztaltam, friss is. Állva eszel, ahogy az ilyen helyeken szokás, de egy fokkal hangulatosabb, mint a fehércsempés-vérfoltos helyeken.