Isolabella Café & Pub Budapest

kávézó - kávéház, kocsma, pub, bár
Isolabella Café & Pub Budapest

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Isolabella Café & Pub Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44154 feltöltött kép
2021. október 4.barátokkal járt itt
Ma találkoztam valakivel, a Batthyányi téren találkoztunk és különleges programot eszeltem ki. Elzarándokoltunk az Iskola utca 35/b-be, a legendás házhoz, ahol Cseh Tamás és Bereményi Géza lakott, itt, az emeleten születtek a magyar daltörténelem meghatározó darabjai. A kapu alatt - úgy, mint a lakók névtáblája - a dalokban rejlő szereplők neve olvasható.
Isolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Külső képIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Gyenge 2018. február 24.egyedül járt itt
A Batthyány csarnok mögötti/feletti kis térre sokféle vendéglátó hely települt, köztük kifejezetten figyelemre méltóak is, mint a Coyote vagy a Hanna Róza. A Cupcake cukrászda melletti Isolabella kávézó már évek, talán évtized óta működik, nyáron kiülős terasszal. Kávézni jöttem be az ebédet követően, ami jól el is rontotta a napom addigi pozitív folyamát.
Isolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Külső képIsolabella Café & Pub Budapest - MosdóIsolabella Café & Pub Budapest - Étlap/itallapIsolabella Café & Pub Budapest - Étlap/itallapIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Étlap/itallapIsolabella Café & Pub Budapest - Étlap/itallapIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Étel/italIsolabella Café & Pub Budapest - Külső képIsolabella Café & Pub Budapest - Étlap/itallapIsolabella Café & Pub Budapest - Külső képIsolabella Café & Pub Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25839 feltöltött kép
2015. december 6.egyedül járt itt
Az Isolabella nevű kocsmában nagyon régen voltam utoljára, nagyjából 15-20 éve. Nem emlékszem arra, hogy már akkor Cseh Tamás ereklyék képezték volna a dekoráció fő irányát. Most minden esetre így van, aminek nagyon örvendtem, Cseh Tamással egy páratlan szellem, egy alkotó zseni távozott közülünk.
Isolabella Café & Pub Budapest - Külső képIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Étel/italIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - BelsőIsolabella Café & Pub Budapest - Belső