ITee Café Budapest

ITee Café Budapest
ITee Café BudapestITee Café Budapest
ITee Café BudapestITee Café Budapest

ITee Café Budapest bemutatkozása

Alapvetően teázó, közel 70 féle jó tea van, de alkoholos italok tekintetében nagyon igényes. Staropramen, Edelweiss, Pilsner, Krušovice, Budweiser, Heinekken van a kínálatban. Csak üveges. Borokból Nyakas Aligvárom, Laposa Rizling Friss, Göncöl Furmint, Légli 333, Sauska rosé, Takler Kékfrankos, Günzer Portugieser, Konyári Cabernet Sauvignon és Takler Cabernet Franc található meg az állandó kínálatban, kimérve is!

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

ITee Café Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 28.barátokkal járt itt
Megesküdtem volna, hogy az ITee caféról írtam már, de nem leltem a hozzászólásom az adatbázisban. Az egyik legkedvesebb helyemről van szó, ahová a két évvel ezelőtti felfedezése óta több ízben is visszatértem. A beltér meghitt barátságos, a kiszolgálás kedves, tartanak remek kézműves söröket, én többnyire Primator India Pale Ale-t szoktam inni, de vannak fóti és szarvasi söreik is, nem szólva az Igazi csíkiről.
ITee Café Budapest - Étel/italITee Café Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2015. november 21.egyedül járt itt
A Corvinus Egyetemen jártam ásványbörzén, s hazafelé útközben ide tértem be egy forró csokira. Kívülről egyáltalán nem ilyennek képzeltem el a helyet, a neve alapján inkább valami modern, kicsit cyber stílusra számítottam, ami az informatikusokat célozza meg. A lépcsőn lesétálva azonban egy keleti dekorációkkal gazdagított, hangulatos teaházba csöppentem.
ITee Café Budapest - EgyébITee Café Budapest - Étel/italITee Café Budapest - MosdóITee Café Budapest - MosdóITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - Külső képITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - BelsőITee Café Budapest - Belső
2014. január 21., kollégákkal járt itt
Ugyan nem ettem itt, csak egy hosszabb megbeszélésre és teázásra ültem be néhány Kollégámmal, ennek ellenére nagyon szimpatikus hely. Tea kínálatból is nagy és színvonalas a választék, de engem leginkább a hely hangulata fogott meg, ami kellemes, csöndes és különleges. Megbeszélésekre és barátnői csacsogásra is kifejezetten ajánlani tudom Mindenkinek!
Kiváló 2013. október 10., kollégákkal járt itt
Kiváló italok és ételek, falatkák, remek kiszolgálás, jó hangulat. Kényelmesen lehet üldögélni, beszélgetni, kóstolgatni a teákat és egyéb italokat, ételeket. Érdekessége még, hogy halak vannak akváriumokban. Kutyát is be szabad vinni, szeretettel fogadják őket is. Holnap is megyünk.
Kiváló 2013. április 19.a párjával járt itt
Kellemes, hangulatos hely, barátságos kiszolgálás, jól megközelíthető gyalog és BKV-val, finom teák széles választéka fogyasztható. Szendvicsek és sütik várják az éhezőket és kívánósokat. Az ár-érték arány jó. Nagyon jól éreztük magunkat, többször voltunk és megyünk is még. Érdemes eljönni!
Kiváló 2013. április 13.barátokkal járt itt
pár hete jártam itt, egy barátnőm ajánlotta és vele is mentünk el. a hely nagyon hangulatos, van egy akvárium a bejárathoz közel és egy halastó aranyhalakkal középen! a teázó tulajdonképpen több szintes, galéria is van, vannak kisebb sarkok is, és a halastó mellett is vannak asztalok.
ITee Café Budapest a térképen
1114 BudapestVillányi út 12.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: blues, jazz, könnyűzene, rock&roll
800 Ft (kb. ár)
nincs