Itoshii Japán Étterem Budapest

Itoshii Japán Étterem Budapest
Itoshii Japán Étterem BudapestItoshii Japán Étterem Budapest
Itoshii Japán Étterem BudapestItoshii Japán Étterem Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Itoshii Japán Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2021. november 23.egyedül járt itt
A Nyugati tér melletti Eiffel téren az aluljáró szinten évek óta működő japán étterem. Nekem már évek óta listás hely volt, de csak most sikerült eljutni. Úgy tűnik, a pandémiás időszakot sikerült átvészelniük, ez pozitívum.
Itoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - Külső képItoshii Japán Étterem Budapest - Külső képItoshii Japán Étterem Budapest - Külső képItoshii Japán Étterem Budapest - Külső képItoshii Japán Étterem Budapest - Külső képItoshii Japán Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 7.barátokkal járt itt
Egy kedves barátnőmmel voltunk ebédelni ezen a helyen egy szombati napon. Először kicsit furcsa volt, hogy a személyzettel csak angolul tudtunk beszélni, de ezt hamar megszoktuk, nem volt zavaró. Az étterem nagyon szép és hangulatos, az ételek pedig nagyon finomak voltak. Nekem külön tetszett, hogy korlátlan italfogyasztást is tartalmazott az ár, ez elég ritka. Ajánlom! ! !
Átlagos 2018. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Először jártunk itt, és nagy kíváncsisággal, izgalommal készültünk. Kellemes keleti hangulat, udvarias fogadtatás, de érdemes angolul beszélni, mert a kevés a magyar nyelvet tudó kiszolgáló személyzet. Rendelés ötletesen az asztalnál elhelyezett tabletről történik - ez tetszett.
Kiváló 2018. július 17.a párjával járt itt
Háromszor voltunk eddig az étteremben, a héten is készülünk, nem véletlenül. Az ételek frissek, finomak és tökéletes az arány hal-rizs tekintetben. Egyedül a leves nem a mi világunk.
A kiszolgálás nálunk gyors és pontos volt, kedvesek az ott dolgozók a hangulatot pedig imádjuk :)
Itoshii Japán Étterem Budapest - Étel/italItoshii Japán Étterem Budapest - Étel/italItoshii Japán Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2017. november 2.barátokkal járt itt
Másodjára jártam itt. Nem tudom mit gondoltam, hogy újra eljöttem ide. A foglalt hely nem volt takarítva. A kiszolgálás kb félidőben egyre lassult. Egy italt nem voltak képesek kihozni egyszeri kérésre. A kaját egyszerűen nem nevezném japánnak. Valami olcsó utánzatféle lehet. A rizst egyszerűen agyongyúrták, hogy jól lakjon tőle az ember mihamarabb.
2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Születésnapomon lepett meg a családom, egy japán vacsorával, mert nagyon szeretem az ázsiai ízeket. Nagyon sok finomságot ettünk, friss volt minden. A borokat a megfelelő hőmérsékleten szervírozták. Olykor ugyan a pincérre várnunk kellett, de ezt betudtuk annak, hogy teltház volt.
Szörnyű 2015. október 18.családjával járt itt
Már a fogadtatás is elég furcsa volt, amolyan „Isten hozott, ördög vigyen! ”. Bár fél ház sem volt, az ültető fiú közölte, hogy sok foglalásuk van, ezért maximum egy órát időzhetünk a műintézetben. (Majdnem vendéglátóhelyet írtam. . . ) Ehhez képest értékes percekbe telt, míg előkerült egy pincér és felvette a rendelést.
Szörnyű 2015. október 14.családjával járt itt
katasztrofális. üdítő-sör nyitottan érkezik, ez 25 évvel ezelőtt is gáz volt, mikor a vendégek többségét a zoknis+szandálos ndk-s turisták tették ki.
lazac nigri kb. hüvelykujj méretű, egy formátlan rizs hengerre (?!) rakott cafatnyi hal.
a maki tekercsek szintúgy formátlanok, punnyadtak, pedig nyitás után érkeztünk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2014. november 26.barátokkal járt itt
Ínyenc körökben nincs túl nagy presztízse az “all you van eat” műfajban utazó helyeknek. Jómagam szeretek jót enni, lehetőleg sok helyen, akár egy napon belül is, de nem vagyok ellene annak sem hogy minőségi ételekből sokat egyek egy színvonalas étteremben. A Wasabi üzletláncot kifejezetten szeretem, csupa jó élmény főz hozzá, főleg a debreceni egységhez.
Itoshii Japán Étterem Budapest - EgyébItoshii Japán Étterem Budapest - Étel/italItoshii Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapItoshii Japán Étterem Budapest - Étel/italItoshii Japán Étterem Budapest - Étel/ital