Jerney Italian Bistro Budapest

Jerney Italian Bistro BudapestJerney Italian Bistro Budapest
Jerney Italian Bistro BudapestJerney Italian Bistro Budapest

Jerney Italian Bistro Budapest bemutatkozása

Kedves Vendégeink!
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Jerney Bistró 2011 tavaszán külső-belső felújítást követően, új menedzsmenttel és személyzettel ismét megnyílt. Az étterem a pesti Duna parton az Intercontinental mellett, a Marriott, a Kempinski és a Four Seasons szállodától néhány percre helyezkedik el.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Jerney Italian Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2022. november 28.családjával járt itt
Szuper hely, remek olasz ételek, kiváló borokkal és feledhetetlen panoráma!
Ajánlom mindenkinek, aki egy hangulatos olasz éttermet keres a Duna partján.
Jerney Italian Bistro Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. november 2.egyedül járt itt
Az Étteremhét keretében ebédeltem itt, a fix ár ilyenkor: 3 fogásos menü 3300 Ft-ért, szervizdíjjal együtt. A Jerney sokéves múltra tekint vissza a Duna-korzón, a Vigadó és a menő Dunaparti szállodák sorában. A terasz közvetlenül a Korzón, a Dunára néz.
Jerney Italian Bistro Budapest - Étel/italJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - Étel/italJerney Italian Bistro Budapest - Étel/italJerney Italian Bistro Budapest - Étel/italJerney Italian Bistro Budapest - Étel/italJerney Italian Bistro Budapest - MosdóJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - Étel/italJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - Étlap/itallapJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - BelsőJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső képJerney Italian Bistro Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. július 2.a párjával járt itt
Csak a fogadtatásról tudok írni. A teraszrészre szerettünk volna kiülni, alig voltak. A Duna-parthoz legközelebbi asztalhoz ültünk le, azonnal jött egy fiatal pincér, ha csak ketten vagyunk, üljünk beljebb ( ahol többen is dohányoztak). Mondtuk, mi direkt a kilátás, nézegetés miatt ülnénk oda, de akkor elmegyünk. "Rendben" .
Jerney Italian Bistro Budapest - Külső kép
Jerney Italian Bistro Budapest a térképen
1051 BudapestVigadó tér 3.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • koktélok • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték
H-V
nemzetközi, olasz
Zene
Gépzene: latino, minden ami olasz
4000 Ft (kb. ár)
Soproni