Jezsek Cukrászda Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Jezsek Cukrászda Budapest vélemények

Átlagos 2021. november 20., üzleti partnerrel járt itt
A Népszínház utcában jártam bútorszövetet vásárolni, és a tulajdonos úr elhívott a törzshelyére egy kávéra és sütire. Kiderült, hogy a Jezsek cukrászdáról van szó, ami neki már több mint 40 éve a törzshelye. Én meg jártam itt 5 évvel ezelőtt, és nem igazán fogott meg.
Jezsek Cukrászda Budapest - MosdóJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - EgyébJezsek Cukrászda Budapest - EgyébJezsek Cukrászda Budapest - EgyébJezsek Cukrászda Budapest - EgyébJezsek Cukrászda Budapest - Külső képJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - BelsőJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Külső kép
2076
Átlagos 2018. október 10.egyedül járt itt
Érdekes, pusztuló környezetben él tovább a Jezsek Cukrászda. Itt is, ott is kiadó üzletek a Népszínház utca néptelenebb végén, néha valami szemetet sodor az utcán a szél. De valahogy ez itt megállít, behív. Egy régi kép, egy filmből vagy az életemből. . . valami igazi retró, mintha pár évtizedet léptél volna vissza a küszöbön át.
Jezsek Cukrászda Budapest - Külső képJezsek Cukrászda Budapest - Étel/italJezsek Cukrászda Budapest - Étel/ital
2018. szeptember 29.egyedül járt itt
A hely egy kis retrohangulatú cukrászda a Népszínház utcában, a Blaha és a Teleki tér között. Itt nem szoktunk fogyasztani (bár olyan sok hely nem is lenne rá), mivel közel van munkahelyemhez, a különböző megbeszélésekre, névnapokra sokszor hozzuk a Jezsekből a különböző fajta pogácsákat több kilós mennyiségben, mind nagyon finom, elfogynak az utolsó morzsáig.
Átlagos 2016. február 21.egyedül járt itt
A Teleki tér felé tartva a Népszínház utcában sétáltam el a cukrászda ajtaja előtt, így visszatérve be is mentem. A belső tér kifejezetten szűkös, az L alakú pultnál kell rendelni, a fal és a hűtő közé van beszorítva egy kis kerek asztalka. Bár később észrevettem, hogy a pult mögött is van még 3 további hasonló asztal, de nem volt világos, hogy oda hogyan lehet bejutni.