Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest

étterem, söröző
Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest
Kaltenberg Sörház & Étterem BudapestKaltenberg Sörház & Étterem Budapest
Kaltenberg Sörház & Étterem BudapestKaltenberg Sörház & Étterem Budapest

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2017. március 15.barátokkal járt itt
Torkos csütörtök alkalmával voltunk egy négy fős baráti társasággal. Mindannyian másféle ételt rendeltünk, és mindenki elégedett volt a magáéval. Én libát kértem, krumplis 'tócsni' szerűséggel /nem tudom a nevét/ szolgálták fel és nagyon finom volt.
Kiváló 2017. február 6.családjával járt itt
A karácsonyi vásárlási roham és készülődés közepette elcsentünk egy kis időt a családdal a feltöltődésre . A '80-as évek végén jártam már itt többször is ,de úgy hozta a sors , hogy csak most vetődtünk ismét ide . Korábban is jó véleménnyel voltam a helyről , bár akkor a Vendéglátóipari Főiskolával jártunk itt és ez azért nem ugyan az mint privát vendégként .
Gyenge 2016. április 11.a párjával járt itt
Egy hétköznap betértünk ebbe az étterembe egy jó vadast enni.A pincértöl meg is rendeltük.Nagysokára ki is hozták.Hát mit ne mondjak elég kis adag volt.A hus kb.5 dkg egy kis zsemlegomboccal.Éhesebbek voltunk utánna mint elötte.Ebbe az étterembe biztos hogy többet nem megyünk vissza.
Kiváló 2014. június 11.barátokkal járt itt
Hangulatos, elegáns hely ugyanakkor az otthonosság érzetét kelti.
A halászlé és a parajjal töltött gombafejek rizzsel egyaránt nagyon finom volt, a jegeskávé úgy szintén. A kiszolgálás diszkréten figyelmes és gyors. Barátnőim hosszas tanácskozás után választották az éttermet. jó választás volt. Ha Budapesten járok visszatérek és barátaimnak is nyugodtan ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 12., csoporttal járt itt
Céges összejövetel alkalmából volt szerencsém eltölteni pár órát az étteremben. Az este nagyrészben a sörözésről szólt, az ételekből csak a hideg paraszttál kipróbálásáig jutottunk. A felemelő élmény a 4 vagy 5 literes kupaféleség volt, amit egy asztaltársaság kedvére csapolhatott magának.
Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest a térképen
1092 BudapestKinizsi u. 30.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • széles borválaszték • táncos hely
magyar, nemzetközi
Wellness Hotel Szindbád