Ké Bolá Budapest

Szilveszter
12.29-01.01.
Oxigén Family Hotel Noszvaj

Ké Bolá Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2023. június 26.egyedül járt itt
Ez úgy négyes, hogy ötös. Szóval, sok minden szólna az ötös mellett, de azért mégis négyes. Először is, nagyon jó, hogy van egy ilyen kubai gasztroszínfolt! Ennyire szimpatikus, kedves fickót, mint amilyen Hektor (Hector? ), a tulaj vagy a mindenes, nagyon ritkán látni. Egyszerűen odavagyok a személyiségéért, a közvetlenségéért.
Ké Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - Étel/italKé Bolá Budapest - Étel/italKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - Étlap/itallapKé Bolá Budapest - Étlap/itallapKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - Étlap/itallapKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 23. járt itt
Igazi karibi hangulatot varázsolt ez a kis hely a Rákóczi tér és a Bacsó Béla utca sarkán a budapesti "Nyolcker" belvárosi épületek közé. Egy kubai fiatalember személyes vállalkozása, ő maga van a pult mögött is, és bár anyanyelve spanyol, de mellette angolul is jól beszél, már egyre többet tud és megért magyarul is.
Ké Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - Étel/italKé Bolá Budapest - Étel/italKé Bolá Budapest - EgyébKé Bolá Budapest - Étel/italKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - Étel/italKé Bolá Budapest - Étlap/itallapKé Bolá Budapest - Étlap/itallapKé Bolá Budapest - Étlap/itallapKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - BelsőKé Bolá Budapest - Külső kép