Kebab Time - Lurdy Ház Budapest

4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
07.01-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos
91.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kebab Time - Lurdy Ház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 222 városban járt márFelfedező - 453 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 7657 feltöltött kép
2022. január 14.egyedül járt itt
Tegnap idekeveredtem enni és nem is bántam meg. A lány a pultban abszolút kedves volt, a fiúk gyorsan tették a dolgukat, hamar kaptam gyrosz-tálat, igaz, ez már a nagyon sokadikféle gyrosz-tál, amit ettem, de nem baj, ez is egészen jó volt. Jól jött hozzá a sárgarépa-reszelék köret, az öntet is jó volt, kellően volt csípős, csak ha valamit megjegyeznék, az inkább az lenne, hogy teljesen hideg volt, mindenestül.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kebab Time - Lurdy Ház Budapest - Külső képKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - EgyébKebab Time - Lurdy Ház Budapest - EgyébKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Belső
Még több kép (2 db) >>