Kebab Time - Lurdy Ház Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Kebab Time - Lurdy Ház Budapest vélemények

Gyenge 2023. december 11.barátokkal járt itt
A Lurdy-házban jártam a Lelkes Ásványbörzén, amely mint minden alkalommal, ezúttal is igazán színvonalas volt, számtalan csodás ásvány, ékszerek, a természet kincseinek bemutatkozása. Direkt így is terveztem a programot, hogy majd utána vagy közben a Lurdy-házban eszem valamit.
Kebab Time - Lurdy Ház Budapest - Külső képKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - BelsőKebab Time - Lurdy Ház Budapest - BelsőKebab Time - Lurdy Ház Budapest - BelsőKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/ital
2082
2022. január 14.egyedül járt itt
Tegnap idekeveredtem enni és nem is bántam meg. A lány a pultban abszolút kedves volt, a fiúk gyorsan tették a dolgukat, hamar kaptam gyrosz-tálat, igaz, ez már a nagyon sokadikféle gyrosz-tál, amit ettem, de nem baj, ez is egészen jó volt. Jól jött hozzá a sárgarépa-reszelék köret, az öntet is jó volt, kellően volt csípős, csak ha valamit megjegyeznék, az inkább az lenne, hogy teljesen hideg volt, mindenestül.
Kebab Time - Lurdy Ház Budapest - Külső képKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Étel/italKebab Time - Lurdy Ház Budapest - EgyébKebab Time - Lurdy Ház Budapest - EgyébKebab Time - Lurdy Ház Budapest - Belső