Kék Fazék Ételbár Budapest

2024.06.30-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Kék Fazék Ételbár Budapest vélemények

Átlagos 2018. február 16.egyedül járt itt
Sajnos egy ideje kisebbek lettek az adagok, ami nem túl jó, plusz még az ízvilág harmóniája is felborult, vélhetően a szakácsváltás miatt. Remélem, ez a trend megváltozik és végre újra normál mennyiségű adagok lesznek és visszatérnek a régi ízek. Ebben az esetben természetesen örömmel adok majd akár kiváló értékelést is.
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Egyik hétköznap délben próbáltuk ki az éttermet, az ötlet a honlapot olvasva jött. Három féle menü van, 790 Ft a főzelékes, 890 Ft. a húsos tésztát, és 990 Ft a húsos főételt tartalmazó menü, a főételek 1000-1200 Ft körül vannak. Az adagok nagysága egészen jó, a menüvel jól lehet lakni, ami a mi esetünkben tejszínes, kukoricás csirkeragu volt rizzsel, és zöldségleves.
Kék Fazék Ételbár Budapest - Étel/italKék Fazék Ételbár Budapest - BelsőKék Fazék Ételbár Budapest - Étlap/itallapKék Fazék Ételbár Budapest - Külső kép
2016. május 18., kollégákkal járt itt
Bár viszonylag gyakran megfordulok a Kálvin téren, Ráday utcában, korábban nem tűnt fel ennek a kisvendéglőnek a létezése, ami annyira nem meglepő, mivel a Ráday utcában szó szerint egymást érik az éttermek és egyén vendéglátó egységek. A Kálvin téri metrókijárattól néhány lépésre, az utca elején található.
Kék Fazék Ételbár Budapest - BelsőKék Fazék Ételbár Budapest - Étel/italKék Fazék Ételbár Budapest - Étel/italKék Fazék Ételbár Budapest - BelsőKék Fazék Ételbár Budapest - Étel/italKék Fazék Ételbár Budapest - Étel/italKék Fazék Ételbár Budapest - BelsőKék Fazék Ételbár Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. március 19.egyedül járt itt
Már nagyon régrn jártam azon a környéken, pedig régebben gyakran előfordult arrafelé, de az élet úgy alakult, hogy ma már a város másik résében élek. Meglepődtem mennyi változás történt és a mászkálás és bámulgatás közepette megéheztem így kerültem ebbe a kellemes kis helyre. Az étlapon sablonos, de különleges ételek is fellelhetők.