Kell Fagylalt? Budapest
1122 Budapest, Maros u. 17.

Kell Fagylalt? Budapest a térképen

Kôszeg
Gyöngyös

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az eredeti egységüket, a Balaton-felvidéki Kő fagyit nem ismerem személyesen, de gasztroblog olvasóként hallottam már róluk, így örömmel vettem, hogy nyitottak a Déli pályaudvar közelében is egy kis fagyizót. Külsőre nehezen észrevehető, a pinceszintre levezető lépcső mellett 1-1 kis asztalka pihen a járdán. (Nem akadálymentesített a hely.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mióta Mindszentkállán megtaláltuk a Kő fagyi? -t, azóta várjuk, hogy Budapesten is legyen ilyen. Mert ott tökéletes élmény volt. Ma meg is találtam, érdemes felkutatni a Maros utcában. Egyébként alig látszik. Szinte semmi nem árulja el, hogy ott van, harsány portálok jobbról is, balról is, csupa étterem meg cukrászda a környék, ez meg itt szerényen bújik egy pincében.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron fedeztük fel a Balaton északi partján, Mindszentkállán található Kő fagyit, és mikor meghallottuk, hogy végre Budapesten is megnyitják üzletüket, tudtuk, mindenképpen ott a helyünk. Nem okozott csalódást a budai kistestvérük sem. :) Kedves volt a kiszolgálás, igazi Kő fagyihoz méltó minőségű lett a Kell fagylalt is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávé és teafogyasztással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wifi elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.12.27.
Visegrád Vendégház
2020.09.26. - 2021.09.26.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.068 - 22.177,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kell Fagylalt? BudapestX