Kika Bistro - Lehel utca Budapest
1135 Budapest, Lehel u. 51.

Kika Bistro - Lehel utca Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Kika Bistro - Lehel utca Budapest vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A bútoráruház felújitása után, november elején jártunk az áruházban és egy késöi ebéddet teszteltük az új éttermet. Az étterem hasznos átalakitáson ment át,az emeleten teljesen más helyre került (elönyösebb) szép berendezéssel. Minden egy nivóemelkedésen ment át, az ételpultok és a kinált ételek is. Lencselevest, brassóit, rántott hust és gesztenyepürét fogyasztottunk, teljes megelégedésre.
Kôszeg
Gyöngyös

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem az étterem miatt mentünk, hanem bútorokat nézni. A teljes körű átalakítást és felújítást követően az étteremre rá sem lehetett ismerni, teljesen átszabták, kibővítették. A kiszolgálás a pultnál történik, majd végigtoljuk a tálcát, és a végén a pénztárnál kell fizetni. Mivel csak 1 pénztár és pénztáros van, itt eléggé feltorlódott a sor, míg a pultban gyorsan megkaptuk az ételeket.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az IKEA étterméről sok szó esik, de a másik nagy bútoráruházéról még sosem hallottam. Nem is tudtam, hogy létezik. Nemrég „bútornéző körutunk” során a KIKÁ-ba is eljutottunk. Megéheztünk, láttuk a táblát, hogy van étterem a második emeleten, hurrá! Odaérve az első gondolatom, hogy ez az étterem … SZÉP! Tágas.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.228 - 18.897,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.08.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.18. - 2021.09.29.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Kika Bistro - Lehel utca BudapestX