Kincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Kincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest vélemények

Kiváló 2016. október 11.egyedül járt itt
Nagyon finom a szecsuáni csirke. Tojásos rizs körettel ettem, 710 forint volt. Jó adag, friss minden összetevője. A kiszolgálás nagyon kedves és gyors, hangulatos a hely. Nagy választék van, biztosan visszatérek más ételeket is kipróbálni. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a távol-keleti ízvilágot. Este 10-ig nyitva tart, így nem csak menüzéshez kiváló. Közösségi oldalt, vagy honlapok hiányolok egyedül.
Átlagos 2015. október 31., kollégákkal járt itt
Évek óta azonos - kínai - tulajdonos működteti ezt a tipikus kínai önkiszolgáló gyorséttermet a Nemzeti Bank és az Államkincstár szomszédságában. A környéken van még néhány, hasonló profilú kínai gyorsétterem (a Nádor utcában, a Bajcsyn a Posta mellett és a Hercegprímás utcában is), de a környéken én a Kincsestálat találtam közülük a legjobbnak.
Kincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső képKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső képKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőKincsestál Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső kép