jarjarblinks

jarjarblinks adatlapja

Regisztráció2016.10.11
Utoljára itt2019.05.15

Kiváló 2016. október 11.egyedül járt itt
Nagyon finom a szecsuáni csirke. Tojásos rizs körettel ettem, 710 forint volt. Jó adag, friss minden összetevője. A kiszolgálás nagyon kedves és gyors, hangulatos a hely. Nagy választék van, biztosan visszatérek más ételeket is kipróbálni. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a távol-keleti ízvilágot. Este 10-ig nyitva tart, így nem csak menüzéshez kiváló.
Kiváló 2017. május 10., kollégákkal járt itt
2017. májusban jártam ott. Többen voltunk, árajánlatot kértünk. Húslevest és 1 db sajttal-sonkával töltött sertésbordát és 1 db szezámmagos bundában sült csirkemellet,vegyes körettel, savanyúsággal ettünk. 2100 forint volt (ami lehet egyedi ár), nagyon ízletes, bőséges, laktató volt az ebéd. Nagyon finom rosébort fogyasztottam az étel mellé.
Veranda Étterem és Kávézó válasza
Köszönjük a kedves szavakat, reméljük a jövőben még vendégül láthatjuk Önöket! Üdvözlettel az Öreg-tó Club Étterem csapata
2017. május 17., Veranda Étterem és Kávézó, front office manager
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Nagyon finom a pizza, saját magamnak állítom össze. Feltétekben gazdag, nem spórolnak semmivel. Igényes a hely, az árak nagyon barátiak, italok tekintetében is. Visszatérő vendégek vagyunk a párommal. Hangulatos a pizzéria, barátságosak és figyelmesek a felszolgálók. Ajánlom jó szívvel akár baráti összejövetelekhez, akár egy gyors vacsorához.