Kis Fecske Presszó Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kis Fecske Presszó Budapest vélemények

2019. július 27.egyedül járt itt
Azon emberek közé tartozom, akik nem tudnak délben vagy még korábban ebédelni, az én biológiai órám egy kicsit későbbre van beütemezve. Ennek következtében a Krúdy Gyula utcai Bisztróban eddig már háromszor késtem le az ebédet, ugyanis mire odaértem, már elfogyott.
Kis Fecske Presszó Budapest - Külső képKis Fecske Presszó Budapest - Étlap/itallapKis Fecske Presszó Budapest - MosdóKis Fecske Presszó Budapest - BelsőKis Fecske Presszó Budapest - BelsőKis Fecske Presszó Budapest - BelsőKis Fecske Presszó Budapest - Külső képKis Fecske Presszó Budapest - Étel/italKis Fecske Presszó Budapest - BelsőKis Fecske Presszó Budapest - Étel/italKis Fecske Presszó Budapest - Étlap/itallapKis Fecske Presszó Budapest - Étlap/itallapKis Fecske Presszó Budapest - Étlap/itallapKis Fecske Presszó Budapest - Külső kép