Kis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest

gyorsétterem, ételbár, levesező
Kis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest
Kis Parázs Thai Leves & Wok Bár BudapestKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Kis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest vélemények

Átlagos 2018. augusztus 5.egyedül járt itt
A pesti belvárosban évek óta működő 3 db Parázs thai bisztró közül ebben jártam utoljára. A Kazinczy utca sétálós, macskaköves részén, sokféle kisvendéglő, evős-ivós hely által körülvéve, amolyan világkonyha miliőben található.
Kis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - EgyébKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - EgyébKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étlap/itallapKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - BelsőKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - BelsőKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - BelsőKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étel/italKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étel/italKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - MosdóKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - BelsőKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Külső képKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étlap/itallapKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Külső képKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - BelsőKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étlap/itallapKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étlap/itallapKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étlap/itallapKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Külső képKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Külső képKis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 16.a párjával járt itt
Voltam Thaiföldön, itt sokkal autentikusabb a pad thai, mnint mondjuk a wokbarban (ahol szintén nagyon jó, csak kicsit sikkesebb, kicsit streetcasualkedős, kicsit metropolitán, kicsit nemzetközi, stb). Parázs. Van a legdrágább levesük, 1300 körül, szép, húsos pcult rákdarabokkal, talán mogyoróval is, meg minden izgalmassal.
Kiváló 2014. augusztus 22.családjával járt itt
Családommal járta itt a nyáron. Volt ami nem tettszett a társaságból, de csak a saját véleményemet osztom meg. Nagyszerű leveseket hoztak ki. Jó nagy adagok és fantasztikus ízűek voltak. Másodikra különböző dolgokat kértünk és nekem mindegyik nagyon tetszett. Hogy mennyi autentikus az étterem, nem tudom megmondani, mivel nem jártam thaiföldön. Én meg voltam elégedve az étteremmel és az árak is barátságosak.
Kis Parázs Thai Leves & Wok Bár Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. május 2., kollégákkal járt itt
Budapest legfinomabb thai ételeiéért mentünk az étterembe és azt meg is kaptuk. Tom kha kai levest ettem ami olyan volt mint amit csak Thaiföldön ettem eddig. Biztos, hogy máskor is ellátogatok ide (már csak azért is, hogy mást is megkóstoljak). A kiválasztott ételt gyorsan és frissen hozták ki.