Kismező Budapest

4,7Kiszolgálás
4,7Hangulat
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Aqua Hotel Gyula
34.950 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Kismező Budapest vélemények

Kiváló 2023. november 25.barátokkal járt itt
Kiválóak az ételek az italok, Nagyon jó a kiszolgálás.És még sok más Nagyon tiszta az étterem nagyon finomak az ételek.
Nagyon jó helyen van, és egy jó hangulató hely
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 370 városban járt márFelfedező - 2477 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26225 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 16.barátokkal járt itt
Az Operettszínház tőszomszédságában 2022 tavaszán nyílt egység helyén korábban a Bereznay Tamás nevéhez köthető Pesti disznó működött s kínált magyar tapast. Kár, hogy ez a műfaj nem honosodott meg. Kismező is az utóbbi úton indult el, több nemzet konyhájának izgalmas fogásait kínálják kis adagokban.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Kismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - EgyébKismező Budapest - Egyéb
Még több kép (20 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. augusztus 28.egyedül járt itt
Korábban a Pesti Disznók Bisztró működött itt a Nagymező utcában, az Operettház mellett. Valószínűleg a covid sodorta el őket. A Kismező névválasztása kreatív, frappáns, nekem kifejezetten tetszik. Egy modern, vagány, 21. századi bisztrót alkottak, szép a berendezés, jó itt lenni.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás