Kisperec Kézműves Sütöde Budapest

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kisperec Kézműves Sütöde Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2021. június 23.egyedül járt itt
A Kisperec kézműves pékség műfaját tekintve, de a kínálat és a minőség elmarad a műfaj élvonalától. Szerettem volna inni egy frissen préselt narancslevet, vagy valami minőségi üdítőt, de csak kommersz termékeket forgalmaznak, a Coca Cola szortimentet. Egy kacsamájas táskát kértem végül, nem volt rossz, de átütő sem.
Kisperec Kézműves Sütöde Budapest - Külső képKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Belső
Kiváló 2021. március 14.egyedül járt itt
Folyamatosan megújuló választék, különleges pékáruk! Nagyon finom minden! Végre egy hely ahol a cukormentes pékáruknak is íze van. A csúcs a félbarna kenyerük.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 26., kollégákkal járt itt
Idei év elején nyitott, családi vállalkozásban üzemeltetett kézműves pékség és kávézó a Bakáts tér egyik sarkán. Bár a koronavírus miatt talán nem tűnt a legjobban időzített nyitásnak, de az egyik tulajdonos ifjú hölggyel beszélgetve kiderült, hogy ők mégsem elégedetlenek.
Kisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - EgyébKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Külső képKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Külső kép