Kisperec Kézműves Sütöde Budapest

09.16-09.16.
Kertész Vendégház Tiszaalpár
14.000 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül

Kisperec Kézműves Sütöde Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2021. június 23.egyedül járt itt
A Kisperec kézműves pékség műfaját tekintve, de a kínálat és a minőség elmarad a műfaj élvonalától. Szerettem volna inni egy frissen préselt narancslevet, vagy valami minőségi üdítőt, de csak kommersz termékeket forgalmaznak, a Coca Cola szortimentet. Egy kacsamájas táskát kértem végül, nem volt rossz, de átütő sem.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Kisperec Kézműves Sütöde Budapest - Külső képKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Belső
Kiváló 2021. március 14.egyedül járt itt
Folyamatosan megújuló választék, különleges pékáruk! Nagyon finom minden! Végre egy hely ahol a cukormentes pékáruknak is íze van. A csúcs a félbarna kenyerük.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 26., kollégákkal járt itt
Idei év elején nyitott, családi vállalkozásban üzemeltetett kézműves pékség és kávézó a Bakáts tér egyik sarkán. Bár a koronavírus miatt talán nem tűnt a legjobban időzített nyitásnak, de az egyik tulajdonos ifjú hölggyel beszélgetve kiderült, hogy ők mégsem elégedetlenek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Kisperec Kézműves Sütöde Budapest - Külső képKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Külső képKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - BelsőKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/italKisperec Kézműves Sütöde Budapest - Étel/ital
Még több kép (14 db) >>