Kő Büfé Budapest

Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok

Kő Büfé Budapest vélemények

Kiváló 2021. szeptember 26.a párjával járt itt
Margit - szigeten töltöttünk egy teljes napot és ebédkor a Kő büfét választottuk. Hangulatosnak tűnt és a kínálat is megfelelő volt. Meglepődve olvastam az itt leírt véleményeket, mert mi semmi negatív dolgot nem tapasztaltunk. A kért étel kifejezetten finom volt - csirkét ettünk hasábbal és egy különleges szósszal.
Kő Büfé Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Gyenge 2019. július 21.gyerekekkel járt itt
A felújított margitszigeti játszótér közelében található büfé igényes, modern kőépületben, nagy terasszal. Először annak kapcsán jártunk itt, hogy a játszótérről ez a vendéglátó egység esett útba, ahol még ráadásul mosdó is található. Itt ért az első meglepetés, hogy annak ellenére kellett a mosdóért belépőt fizetni, hogy a büfében vásároltunk, fogyasztottunk.
Kő Büfé Budapest - Külső képKő Büfé Budapest - Külső képKő Büfé Budapest - Külső kép
Gyenge 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
A Wndrld, a Holdudvar és a Csillag terasz meglátogatása után meglehetősen kiábrándító volt az ultrakommersz Kő büfé, mely ipari készterméket ad szinte minden műfajban, legyen az fagylalt, bor vagy sör. A borról azt sem tudták megmondani – kérdés és utánanézés után sem – hogy milyen pincészettől származik, ami 2015-ben egyenesen abszurd.
Kő Büfé Budapest - Külső képKő Büfé Budapest - Étlap/itallap