KOLBice - Arany János utca Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Magistern Siófok - Balatoni vakáció
Balatoni vakáció
2024.08.21-ig
Hotel Magistern Siófok

KOLBice - Arany János utca Budapest vélemények

Átlagos 2016. április 27.egyedül járt itt
Egyyik este munka után társasházi közgyűlésre siettem, így rendes vacsrára nem volt időm, ezért itt a honlapon olvasott ötlet alapján kipróbáltam a helyet, és egy München hot dogot ettem. A bajor jelleget egy kis káposzta adta meg, a kolbászka ízletes volt, de az egész nagyon kicsi volt, kettővel sem lehett volna jóllakni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 7., kollégákkal járt itt
Érdekes, hogy egymáshoz ennyire közel, néhány száz méterre egymástól 2 Kolbice street food lelőhely is működik. Egyikük, a szóban forgó az Arany János metrókijárónál lévő büfésor végén, míg a másik, ennél sokkal kulturáltabb körülmények között a Hold utcai piac galériaszintjén.
KOLBice - Arany János utca Budapest - EgyébKOLBice - Arany János utca Budapest - Étel/italKOLBice - Arany János utca Budapest - Külső képKOLBice - Arany János utca Budapest - Külső képKOLBice - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapKOLBice - Arany János utca Budapest - Külső képKOLBice - Arany János utca Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
2015. december 29.barátokkal járt itt
Lám, hogy lesz egy ötletből business. Egy jó év eltelt azután, hogy először olvastam erről az ínyencségről addig, míg meg is kóstolhattam. Most már sikeres franchise rendszerben működtetik a KolbICE-ozókat a város megannyi pontján.
KOLBice - Arany János utca Budapest - EgyébKOLBice - Arany János utca Budapest - EgyébKOLBice - Arany János utca Budapest - Külső képKOLBice - Arany János utca Budapest - Étel/ital