Krúdy Söröző Budapest

Aura Hotel Balatonfüred
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Krúdy Söröző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 704 városban járt márFelfedező - 2279 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43873 feltöltött kép
Gyenge 2023. november 17.egyedül járt itt
Azt hiszem, tegnap írtam erről valami nem túl szépet, nem jelent meg, újra megpróbálom. Szóval, a napokban kijöttem a Moto Pizzából a Rákóczi tér sarkán és elég rosszkedvű voltam a táplálék miatt. Gondoltam, leöblítem valamivel, de amilyen szerencsétlen vagyok, ha valami nem sikerül, hát minden összejön, nem átmentem szembe, ahol a volt Csíki tiltott stb.
Krúdy Söröző Budapest - BelsőKrúdy Söröző Budapest - Étel/italKrúdy Söröző Budapest - BelsőKrúdy Söröző Budapest - Étlap/itallapKrúdy Söröző Budapest - Étlap/itallap
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2016. szeptember 25., kollégákkal járt itt
A már-már ikonikussá vált Krúdy Söröző a 4-6-os villamos Baross utcai megállójánál található, ahol a Krúdy utca kezdődik. Nyilván innen adódik a névadás, mert hogy Krúdynak nem lett volna soha a törzshelye ez a söröző, pontosabban kocsma, abban szinte egészen bizonyos vagyok.
Krúdy Söröző Budapest - Külső képKrúdy Söröző Budapest - Külső képKrúdy Söröző Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. május 6.barátokkal járt itt
Egyik ismerősömmel ültünk ki a teraszra nem régiben. Bent kell rendelni, nekünk legalábbis így kellett. A hely előnyei: frekventált hely, nem magas árak. Hátrányai: nagyon kényelmetlen székek, nagy hangerejű zene, nagy szmog. Nekem annyira nem jött be a hely, a környéken sokkal jobbakat is lehet találni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
Átlagos 2016. április 10.egyedül járt itt
A Krúdy söröző egyik a korrekt-átlagosnak mondható kocsmák közül. Mondom a pultos hölgynek, hogy egy kávét kérek, erre ő néz rám, mintha semmit nem mondtam volna. Se hogy „milyet? ” vagy „presszót, cappuccinot? ” netán „kér hozzá cukrot? ” Vagy akármit.
Krúdy Söröző Budapest - Étel/italKrúdy Söröző Budapest - EgyébKrúdy Söröző Budapest - Külső képKrúdy Söröző Budapest - BelsőKrúdy Söröző Budapest - Külső képKrúdy Söröző Budapest - Belső