La Guna Étterem & Pizzéria - Zugló Budapest

3,5
étterem, pizzéria
La Guna Étterem & Pizzéria - Zugló Budapest
La Guna Étterem & Pizzéria - Zugló BudapestLa Guna Étterem & Pizzéria - Zugló Budapest

La Guna Étterem & Pizzéria - Zugló Budapest bemutatkozása

A La-Guna Étterem Zugló exkluzív környezettel bűvöli el kedves vendégeit. A 45 férőhelyes étteremben élvezhetik a magyar és nemzetközi konyha különlegességeit és Magyarország legjobb magánpincészetének legkiválóbb borait.
Üzletünk azon vendégeink igényeit is kielégíti, akik otthonuk kényelmében szeretnék elfogyasztani ebédjüket, vacsorájukat, hiszen a La-Guna a házhoz szállítás nagymestere!

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

La Guna Étterem & Pizzéria - Zugló Budapest vélemények

Kiváló 2021. október 3.barátokkal járt itt
Gyakran járunk ide, a kiszolgálás szuper, mindig kedvesek.Az étel mennyisége bőséges és finom.A pizza is remek és az árak is jók.Jó ide beülni és beszélgetni.Sok barátommal jártam már itt és nem csalódtak.Kártyával is tudtunk fizetni.
2019. január 16.a párjával járt itt
Nem rossz ez a pizzéria, csak nem szabad többet várni, mint amire való. Az Örs vezér tere mögötti lakótelepen valószínűleg túl sok lehetőség nincs egy családi ebédre vagy egy esti sörre az ismerősökkel. Értelem szerűen se üzleti megbeszélésekre, se első randira nem ezt a helyet ajánlanám. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Nem először voltunk itt. Mindig kellemes kishely volt. Most az egy szem pincérlány egy pasival kokettált állandóan, a vendégek nem érdekelték. Látszott hogy hetek óta nem takarítanak. Kérdésemre jelezte a hölgy, hogy beteg a takarítónő. Az étel választék és annak minősége viszont továbbra is jó.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 11.a párjával járt itt
Elsőre nagyon megtetszett a hely, mert olyan kis aranyosnak tűnt. Képek alapján is, a sok programkínálat is megnyerő. Viszont nekem az ételekben nem volt semmi extra. A szokásos menüket/ételeket láttam az étlapom. Vágytam volna valami pluszra. Ha esetleg főételekben nem tudnak mit újítani, akkor a desszertek terén lehetett volna.
La Guna Étterem & Pizzéria - Zugló Budapest a térképen
1144 BudapestRákosfalva park 1-3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, szerb