L! - Laci Konyha Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

L! - Laci Konyha Budapest vélemények

Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Nagyon sokszor ebédeltem, vacsoráztam már a Laci Konyhában. leginkább a párommal, de családdal is. Az étterem romkocsmás hangulatú. Csak néhány ételből lehet választani, délben 2 fogásos menü, vagy ráfizetéssel több fogás is, este van degusztációs menü ha jól emlékszem 6 fogás. Vegetáriánusoknak nehéz választani.
Átlagos 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Annyi dícséretet olvastam már róla, hogy óriási csalódás lett belőle. Hétköznap késő ebédidőben egyedüli vendégként érkeztünk. A hely trendi, jópofa a design, bár a női mosdóban a falra spriccelt vörös festékből jutott a WC tartály gombjára is, ami nem feltétlenül kelt jó érzést az ember lányában.
Átlagos 2014. február 15.barátokkal járt itt
Szinte naponta mentem el az étterem előtt autóval éveken át, de egy barátom hívta fel rá a figyelmemet. Hétköznap késő ebédidőben ettünk itt. A déli menü valóban kedvező(bb) árú, de ha extrább ételeket szeretne az ember, arra 1-2ezer Ft-os plusz díjat számolnak fel. Sajnos amit én válaztottam volna a napi menüből, arról a rendelést követően kiderült, hogy már elfogyott.
L! - Laci Konyha Budapest - BelsőL! - Laci Konyha Budapest - BelsőL! - Laci Konyha Budapest - Étel/italL! - Laci Konyha Budapest - Étel/italL! - Laci Konyha Budapest - BelsőL! - Laci Konyha Budapest - BelsőL! - Laci Konyha Budapest - Étel/italL! - Laci Konyha Budapest - Belső
Kiváló 2013. december 11.barátokkal járt itt
A LaciKonyha a legjobb éttermek egyike, leginkább a Takács Lajos-féle Olimpiával rokonítanám. Izgalmas ízek, állagok, alapanyagok, brillírozó konyha, frissesség, kreativitás. Mindez romkocsmát idéző környezetben, baráti áron, 3 fogás délben 3000 forint. Egyes, drágább alapanyagból való fogások plusz költséget jelentenek, de az is megéri. Magas gasztronómia elérhető áron.