Le Bistro Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Le Bistro Budapest vélemények

2055
2023. szeptember 2.a párjával járt itt
Már sétafika közben kiböktem, hogy a csábítóan széles a fagylaltkínálat, így aztán terv szerint ide jöttünk át fagyizni ebéd után a Verandából. Nem volt senki a teraszon rajtunk kívül, a lány kissé kedvetlenül unatkozott a fagylaltospult mögött, de aztán jött és tette a dolgát.
Le Bistro Budapest - EgyébLe Bistro Budapest - Étel/italLe Bistro Budapest - Étel/italLe Bistro Budapest - BelsőLe Bistro Budapest - Külső képLe Bistro Budapest - BelsőLe Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. május 2.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt és legjobban a teraszt imádom náluk! Finomak az ételek, ár-érték arányban is teljesen rendben van a hely. Bőséges a választék, normálisak a felszolgálók, de a terasz a legjobb! Napvitorlákkal félig fedett, vízpartra néző kellemes, csendes teraszon ülve biztos a relax. Kevés kellemesebb helyet találni Budapesten szerintem.
Kiváló 2018. június 9.barátokkal járt itt
Lányom születésnapját ünnepeltük ebben az étteremben, baráti társasággal, 15-en voltunk. Nagyon jó választás volt, gyönyörű környezetben, hangulatos, alkalomhoz illő helynek bizonyult. Az ételek, italok minősége és mennyisége kifogástalan volt. Annak ellenére, hogy szinte mindenki mást rendelt, rövid idő alatt kihozták az ételeket.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
2016. április 12.a párjával járt itt
A tavasz első melegebb hétvégéjén kedvünk támadt egy kiülős, teraszos kávézásra. Gondoltuk a közeli Kopaszi gáton keresünk egy ilyen helyet. Mások is így gondolhatták, mert a nyitva lévő vendéglátóhelyek teraszai zsúfolásig voltak. Nagy választási lehetőségünk nem volt, lecsaptunk az első és egyetlen üres asztalra a Le Bistro teraszán.