Léhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest

Ez a hely megszűnt!
4,3
étterem, söröző
Léhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest
Léhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar BudapestLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2026.04.27-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Léhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

2015. szeptember 15.barátokkal járt itt
A megnyitó óta már többször jártam ott. A belső jó kis minimáldizájnos enteriör, egy nagyszerű képpel a pultnál. De igazán a teraszon érdemes üldögélni, így hidegben nem nagyon ajánlom a helyet. A Gozsdu udvar környékén rengeteg söröző van, de ez egy picit más, mint a többi, hiszen itt nem a mainstream lágerek, hanem magyar és néha külföldi kézműves darabok vannak csapon.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2014. július 10.barátokkal járt itt
A Léhűtő hivatalos címe Holló utca, de tulajdonképpen ez a Gozsdu Udvar szórakozós-evős-ivós helyei közé sorolható, s azok között is az egyik legnépszerűbb. A Gozsdun középen átkelve meg is érkezünk a bejárathoz, néhány lépcsőfokot lefelé haladva a pinceszinten találjuk meg a sörözőt.
Léhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - EgyébLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - EgyébLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLéhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2014. január 9.családjával járt itt
Azt hiszem túlzás nélkül kijelenthető, hogy a Gozsdu udvar népszerűségben megelőzte mind a Ráday utcát, mind a Liszt Ferenc teret. Pedig jó helyek mind a három csomópontban vannak. A Gozsdu udvar vonzáskörzetében található a legjobb sörözők egyike, a találó nevű Léhűtő, ahol igen komoly sörök vannak csapon, és hasonlóan jók várakoznak a hűtőben.
Léhűtő - Kézműves Söröző - Gozsdu Udvar Budapest - Külső kép