Lisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest

a 5463 budapesti étterem közül
Hely jellege
pékség
Lisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest
Lisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út BudapestLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest
29 fotó

4,5Ételek / Italok
4,5Hangulat
3Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron
112.230 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Lisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96900 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 11.egyedül járt itt
Ugor nyomdokain járva én is futottam egy karikát a Móricz Zsigmond tér környékén, mivel nyitott pár új hely a közelmúltban errefelé. Ezek egyike a portugál pékség és kávézó, a Lisboa, melynek Budapesten ez már a 3. egysége de ezen belül Budán az első.
5Ételek / Italok
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Lisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - BelsőLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Mosdó
Még több kép (13 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 745 városban járt márFelfedező - 2395 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46563 feltöltött kép
2023. november 20.egyedül járt itt
A Bartók Béla úton létező Lisboa Pastry pékséget már meg akartam látogatni, ma került rá sor, késő délután. Nagyon hangulatos kis kávézó. A hölgy nagyon kedves volt, szó szót követett, aztán ráhagyatkoztam az ötletére, és kértem egy szalámis melegszendvicset. Ki tudja, miért?
4Ételek / Italok
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Lisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - BelsőLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - EgyébLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - EgyébLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - BelsőLisboa Pastry & Bakery - Bartók Béla út Budapest - Külső kép
Még több kép (10 db) >>