London Coffee Society Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

London Coffee Society Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 11.egyedül járt itt
A London Coffee Society ismét bekerült a Magyar Konyha Top 10 kiadványában a legjobb reggelizők közé, s őszintén szólva elfeledkeztem arról, hogy egy éve már teszteltem őket, rémlett valami, de nem voltam benne biztos,ó benne. No meg ismétlés a tudás anyja. A hely ismét remekül teljesízett, kiváló itt a kiszolgálást, a hangulat, a minőség.
London Coffee Society Budapest - Külső képLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - Külső képLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - Étlap/itallapLondon Coffee Society Budapest - Étlap/itallapLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - Belső
Kiváló 2017. október 3.a párjával járt itt
Szuper hangulatú fiatalos kávézó! Isteni, remek a kávé, szinte a levegőben éreztem a kávék aromáját, a péksütemények, sütik omlanak a szájban.
Kiváló reggeliző hely, a buggyantott tojás, avokádó krémmel fantasztikus.
A kiszolgálásra nem lehet panasz, közvetlenek, barátságosak, figyelmesek.
Nem csalódtam, továbbra is a várt színvonalon működik.
Kiváló 2017. március 7.barátokkal járt itt
A London Café Societynek igencsak jó híre van, kiírtam magamnak már egy ideje valamelyik kalauzból vagy a Magyar Konyha Top10-ből vagy a Gault Millau-ból vagy mindkettőből. Igen szép a választék, nem túlzott, de jól összeválogatott.
Kiváló 2017. január 24.egyedül járt itt
Már a hely atmoszférája is meggyőző. A mai trendeknek abszolút megfelelő industrial design különleges hangulatot teremt a helynek. A kiszolgálás fantasztikus, úgy fogadtak mint egy régi családtagot. Tünde süteményei nemzetközi szinten is megállnák a helyüket mondanom sem kell nem fagyasztott kamusütikről van szó.
2016. október 20.egyedül járt itt
Új nyitású, mindössze 2 hetes specialty kávézó a Dohány utcában. Stílusos La Marzocco kávégép, kiváló minőségű brazil kávé - amely azonban számomra már egy fokkal savanyúbb az ideálisnál - , frissen sült, még meleg, ropogós péksütemények (croissant többféle ízesítéssel 380/480 Ft), többféle ízesítésű püspökkenyér pl.
London Coffee Society Budapest - Külső képLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - Étel/italLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - BelsőLondon Coffee Society Budapest - Belső