Mardini Grill Bar Budapest

2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Mardini Grill Bar Budapest vélemények

Kiváló 2015. március 13.a párjával járt itt
Először egy gyrosra tértünk be egyik este az étterembe . A pitába tekert gyros itt igazán szép adag, és jól is van elkészítve. Legközelebb már egy nyárson sült bárányt próbáltam ki, a nejem paradicsomos csirkét és padlizsános csirkét evett, lehetett vegyesen kérni, a köretek is jól variálhatóak.
Kiváló 2015. február 2., kollégákkal járt itt
Sziasztok! Nehéz elfogulatlan véleményt alkotni, de megpróbálom. ! :)
A helyet egy kolléga "találta", és annyit áradozott az "EK"-ről, hogy muszály volt kipróbálnom. . . (EK=gyros, nagyobb adag a normál méretnél! )
Gyerekek. . . Semmihez sem hasonlít, teljesen különbözik az eddig kóstolt gyrosoktól, egyedi fűszerezés, friss hús, kellemes környezet, és az alagsorban olyan mosdó, hogy csak csodálkoztunk.
Mardini Grill Bar Budapest - Étel/ital
2014. november 21.egyedül járt itt
Elég közel lakunk a Mardinihez, de legtöbbször csak elmentem mellette, mert siettem haza. Egyik este úgy alakult, hogy már nem volt erőm otthon főzőcskézni, ezért ugrottam le. A hely majdnem tele volt, s csak amikor már leadtam a rendelést, akkor szembesültem vele, hogy rajtam kívül mindenki török volt, valószínűleg turisták vagy talán itt versenyző sportolók lehettek.
Mardini Grill Bar Budapest - BelsőMardini Grill Bar Budapest - BelsőMardini Grill Bar Budapest - BelsőMardini Grill Bar Budapest - BelsőMardini Grill Bar Budapest - Külső képMardini Grill Bar Budapest - MosdóMardini Grill Bar Budapest - BelsőMardini Grill Bar Budapest - BelsőMardini Grill Bar Budapest - Étel/italMardini Grill Bar Budapest - Étel/italMardini Grill Bar Budapest - Külső kép
2014. január 9.családjával járt itt
Török gyorsétterem, illetve annál kicsivel több. Mi gyrost ettünk és egy válogatást a különböző kencékből, volt közte fokhagymás sűrű joghurt, humusz, paradicsomos padlizsánkrém. Nagyjából rendben volt minden, a keletlen kerek kenyeret, amiben a gyrost felszolgálták, kissé megpiríthatták volna.
Mardini Grill Bar Budapest - Étlap/itallapMardini Grill Bar Budapest - Étel/italMardini Grill Bar Budapest - Belső