Marsall Étterem & Söröző Budapest

2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Marsall Étterem & Söröző Budapest vélemények

Kiváló 2019. március 25., kollégákkal járt itt
Kiváló étterem a 13. kerületben, ahol meg lehet ebédelni munkanapokon. A menüjük változatos, nagyon finom és igen olcsó. A kiszolgálók mindig kedvesek és még sosem kellett elhagynom a helyet zsúfoltság miatt. Talán az étlapos választék és az italok drágák, de ezeket még nem próbáltam.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 20.gyerekekkel járt itt
A közelben lakunk, így gyakran járunk ide. Kellemes, családias hangulatú étterem, nem túl magas árakkal. A felszolgálók kedvesek, a tulajdonos is közvetlen. Az étlapra ráférne néha egy kis újítás, mert aki rendszeresen látogatja a helyet, az egy idő után eljut arra a pontra, hogy megunja a választékot.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2017. április 2.egyedül járt itt
Több mint 20 éve működő, családias hangulatú, egyszerű étterem a Dráva utcában. A Capital Square irodaházzal szemben van a bejárata, szuterénban alakították ki, boxos asztalokkal. Kisvendéglő és söröző is egyben, sokan baráti társasággal járnak le ide enni-inni. Az étlapon széles választékot találunk, főleg magyaros ételeket készítenek.
Marsall Étterem & Söröző Budapest - Külső képMarsall Étterem & Söröző Budapest - MosdóMarsall Étterem & Söröző Budapest - MosdóMarsall Étterem & Söröző Budapest - BelsőMarsall Étterem & Söröző Budapest - Étel/italMarsall Étterem & Söröző Budapest - BelsőMarsall Étterem & Söröző Budapest - BelsőMarsall Étterem & Söröző Budapest - BelsőMarsall Étterem & Söröző Budapest - Étlap/itallapMarsall Étterem & Söröző Budapest - Étlap/itallapMarsall Étterem & Söröző Budapest - Külső képMarsall Étterem & Söröző Budapest - Belső
Kiváló 2016. október 24.barátokkal járt itt
Elég sokszor jártunk már itt különféle alkalmakkor

Sose csalódtunk mindig elégedettek voltunk az ételekkel és italokkal. Nem akar többnek látszani, nincsenek puccos csodás nevű ételek, ami van az finom. az adagok mérete is megfelelő, nem veszik el a tányéron.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
A családommal jártam itt egy családi össszejövetelen. Az étterem hanguatos a boxos elrendezésű. A személyzet kedves és szolgállat kész. Az ételek ízletesek esztétikus elredezésüek és bőségesek voltak. Én egy texaszit ettem ami ízletes volts és korrekt estét töltöttümk itt .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. február 22.barátokkal járt itt
Vasárnap este tévedtünk be teljesen véletlenül az étterembe. Senki nem volt rajtunk kívül. A pincérnő nagyon kedves és szívélyes volt.
Az étlapon széles volt a választék, főleg az étterem méretéhez képest.
A megrendelt ételek frissek voltak és ízletesek, az adag is szép méretes.
Az árával sem volt semmi gond.
Bátran ajánlom. Talán mi is betérünk újra, ha arra járunk.