Martini Terazza Budapest

2024.05.30-ig

Martini Terazza Budapest vélemények

2055
Átlagos 2022. október 12.egyedül járt itt
Uhh, hát a mai találkozásunk nem volt valami szerencsés. Szükségem lett volna egy kézmosásra valamiért, megkerültem egy háztömböt, nem volt jobb ötletem, betértem ide, a tér közepére. Igen, tudom, lent van a mosdó, és arra is fel voltam készülve, hogy nem egy közWC, hát fizetni fogok érte. Nem lehet fizetni, zseton kell.
Martini Terazza Budapest - Étel/italMartini Terazza Budapest - BelsőMartini Terazza Budapest - BelsőMartini Terazza Budapest - BelsőMartini Terazza Budapest - Belső
2022. október 9.gyerekekkel járt itt
A Szabadság tér kellős közepén a mélygarázs ki/bejáratánál már évek óta, gyakorlatilag a mélygarázs kialakítását és a tér átépítését követően nem sokkal megnyitásra került egy bisztró, de eredetileg Hütte néven működött.
Martini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - EgyébMartini Terazza Budapest - Egyéb
2055
2019. szeptember 2.egyedül járt itt
Amúgy kellemes kis hely lehet ez, ha nincs éppen valami esemény vagy nyomás. De én mindig akkor vagyok erre, amikor esemény van, és akkor nyomasztó a tömeg. A Szabadság tér kellős közepén egy középkategóriánál jobb, elegánsnak is mondható beülőhely ez, kellemes kínálattal, kis romantika. . .